متخصص در استخراج کدهای برنامه‌نویسی است
چرا برنامه‌نویسان عاشق موتور جست‌وجوی بینگ هستند؟
زمانی که کار خود را به عنوان یک برنامه‌نویس در یک سازمان یا شرکت‌ نرم‌افزاری آغاز می‌کنید، ممکن است برای حل یک مشکل به جستجوی اینترنتی نیاز داشته باشید. این‌ کار را از آن جهت انجام می‌دهید، تا بهترین راه حل برای مشکل را پیدا کنید. اما سؤال ما این است، آیا برای حل مشکل خود به سراغ انجمن‌ها و فرم‌های اینترنتی می‌روید یا از موتور جستجوگر گوگل استفاده می‌کنید؟ ما راه‌حل ویژه‌ای برای شما داریم.

به طور معمول بیشتر طراحان و توسعه‌دهندگان برای حل مشکل خود به سایت‌هایی همچون  Stack Overflow یا Mozilla Developer مراجعه می‌کنند. اما اگر از این موضوع اطلاع پیدا کنید که موتور جستجوگر مایکروسافت، بینگ این توانایی را دارد تا کدهای اجرایی را به طور مستقیم در صفحه نتایج به شما نشان دهد، آیا تصمیم نمی‌گیرد از همین امروزه از آن استفاده کنید؟

اگر شما به دنبال یک ترکیب نحوی شبیه به string concat C# باشید، این موتور جستجوگر ضمن آن‌که بهترین جواب‌ها را به شما نشان می‌دهد، یک ویرایشگر تعاملی ویژه کدها را نیز به شما نشان خواهد داد. به‌طوری که جواب‌های این ویرایش‌گر به‌طور مستقیم در صفحه نتایج نشان داده می‌شود و این توانایی را در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد تا با آن‌ها کار کنند. این یک ویژگی واقعا شگفت‌انگیز است که ما امیدوار هستیم گوگل نیز به سرعت این چنین قابلیتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در مقطع فعلی موتور جستجوگر بینگ تنها از زبان‌های برنامه‌نویسی سی شارپ، سی پلاس پلاس، پیتون، پی اچ پی و جاوا پشتیبانی می‌کند. اما در آینده نزدیک بر دایره زبان‌هایی که توسط این موتور جستجوگر پشتیبانی می‌شوند، افزوده خواهد شد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟