این تلفن هوشمند تا ده روز نیاز به شارژ باتری ندارد
بهترین تلفن همراه دنیا چقدر شارژ باتری دارد؟ دوست دارید اسمارت‌فون شما چقدر شارژ باتری داشته باشد؟ پس اجازه بدهید یک خبر عجیب به شما بدهیم. جدیدترین تلفن هوشمند Oukitel به یک باتری ده هزار میلی آمپری مجهز است و گفته می‌شود تا یک هفته و نیم عمر می‌کند.

دیگر همراه بردن باتری‌های USB غول‌پیکر و یا قرار دادن تلفن در یک قاب باتری‌دار بدقواره را فراموش کنید. اگر کارهای Oukitel خوب پیش برود تلفن بعدی شما می‌تواند برای روزهای متوالی باتری داشته باشد. تلفن هوشمند پیش‌روی این شرکت، K10000، یک باتری حیرت‌آور 10,000mAh دارد که با مصارف عادی گفته می‌شود با هر بار شارژ برای 10 الی 15 روز دوام می‌آورد. اگر این فقط یک ترفند بازاریابی نباشد، شما می‌توانید به تعطیلات یک هفته‌ای بروید و هنوز هم به اندازه آپلود کردن عکس‌های سفرتان باتری داشته باشد. همچنین مثل تلفن‌های ظرفیت بالا قادر خواهید بود تا از این تلفن برای پر کردن باتری دستگاه‌های دیگر استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: 25 ساعت مکالمه بیشتر با کاور جدید اپل

اگر فکر می‌کنید که یک جای کار می‌لنگد، شک‌تان خیلی بی مورد هم نیست. باید گفت که K10000 عملکرد نسبتا معمولی دارد. شما با یک پردازشگر چهار هسته‌ای یک گیگاهرتزی MediaTek، نمایشگر 720p (احتمالا 5.5 اینچ)، دوربین پشتی 8 مگاپیکسلی، دوربین جلویی 2 مگاپیکسلی و فضای ذخیره‌سازی قابل افزایش 16 گیگابایتی روبرو هستید. همچنین جای تعجب نیست اگر 3G  و LTE در خیلی از نقاط کار نکند. K10000 را باید به چشم یک باتری عظیم نگاه کنید که یک تلفن به آن وصل شده، نه چیز دیگر. با تمام این تفاسیر، اگر به دنبال یک تلفن هوشمند هستید که تمام سفر پیش‌روی‌تان دوام بی‌آورد، K10000 با قیمت پیش فروش 240 دلاری (عرضه در 21 ژانویه) احتمالا خیلی وسوسه کننده خواهد بود.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز