با پنج گوشی دارای باتری قدرتمند آشنا شوید
کدام گوشی ساخت 2017 بیشترین عمر باتری را دارد؟
بدون شک یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما عمر باتری گوشی هوشمندمان است. قبلا که گوشی‌هایی مثل نوکیا 1100 افسانه‌ای تنها گوشی بازار بود، این نگرانی‌ها وجود نداشت؛ اما حالا با پیشرفت فناوری، استرس تمام شدن باتری هم به نگرانی‌های بشر اضافه شده است.

 وقتی گوشی ما خاموش می‌شود، ارتباط ما با دنیای بیرون بسیار محدود می‌شود و نمی‌توانیم آزادانه و هر وقت که نیاز است از کسب و کار و دوستانمان باخبر شویم. خود من هر وقت با پیغام Battery Low مواجه می‌شوم، به این نتیجه می‌رسم که داشتن یک گوشی با باتری قدرتمند، می‌تواند مفیدتر از یک گوشی با پردازنده قوی باشد. با در نظر گرفتن  اهمیت عمر باتری، به سراغ پنج گوشی با عمر باتری عالی در رده‌های قیمتی مختلف رفته‌ایم. با شبکه همراه باشید تا بهتر انتخاب کنید.

1- Xiaomi Mi Max 2


خواننده گرامی: برای ادامه مطالعه این مقاله نیاز به عضویت در سایت دارید. اگر عضو سایت هستید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید؛ در غیر این‌صورت ثبت نام نمایید، تا به تمامی مقالات دسترسی داشته باشید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز