سه مبارز جدید بازی جنگ ستارگان معرفی شدند
سرانجام سه قهرمان جبهه نبرد جنگ ستارگان جدید در وبلاگ پلی‫استیشن معرفی شدند. هم‫چنین توضیحاتی در مورد این‫که چگونه ساخته شدند و این‫که چه ویژگی های خاصی با خود به میدان نبرد می‫آورند، در این سایت آورده شده است.

اول از همه شاهزاده خانم لیا ارگانا (Leia Organa) است که انتخاب او برای این‫که یکی از کاراکترهای این بازی باشد از همه سخت‫تر بود چون‫که از بین سایر قهرمانان این شاهزاده خانم تنها کسی است که اسلحه مخصوص به خود ندارد تا وارد کارزار شود. جیمی کین مدیر تیم طراحی قهرمانان بازی می گوید: «کاملا واضح است که لیا رهبر گروه است، بنابراین در جبهه نبرد جنگ ستارگان باید منتظر باشیم تا او را در نقش یک فرمانده، حامی و مشوق گروه ببینیم که سایرین را آماده نبرد می‫کند. علاوه بر آن بازیکنانی که نزدیک به او هستند به عنوان گارد افتخاری آلدران می‫باشند. "او دارای توانایی تهاجمی منحصر‫بفردی است که Trooper Bane خوانده می‫شود و به نوعی بیانگر استعداد عجیب و غیر طبیعی او به عنوان Stormtrooper یا یکی از اعضای گارد ضربت در سه گانه اصلی جنگ ستارگان است.

نفر بعدی در این لیست "هان" یا مرد تنها است. واقعیت این است که این اسم یک اسم مستعار واقعی نیست. او یک گرگ تنهای تفنگدار است درست مشابه گروه ضربت ربل (Rebel) ولی با این تفاوت که اسلحه بسیار پیشرفته‌تر و قوی‫تری در اختیار دارد. تمرکز او بیشتر روی تهاجم، آسیب رساندن و تحرک است. سه نیروی ویژه برای مبارزه دارد که عبارتند از Solo-sounding ،Lucky Shot و Shoulder Charge حرکتی که در جنگ ستارگان اصلی از خود نشان داد. با این ویژگی او قادر است که بر اساس فرمانی که به او داده می‫شود یا به سمت مبارزه و جنگ برود یا از آن دور شود.

و سرانجام امپراطور پالپاتین (Palpatine). او بدون شک نیروهای خاصی را با خود به میدان نبرد می‫آورد، مانند Force Lightning و قدرت بسیار فوق‫العاده Chain Lightnin. در کنار تمام این‫ها او حامی کل فرمانروایی است. با استفاده از منابع توانایی فرمانروا قادر است تا قدرت را بین سایر امپراطوری‫ها پخش کند. قرار است که بازی جدید جبهه نبرد جنگ ستارگان روز 26 آبان وارد بازار شود.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟