به‌زودی شاهد شارژ بی‌سیم موبایل توسط هر محصولی هستیم!
نمایشگرهای جدید سامسونگ اسمارت‌فون شما را بی‌سیم شارژ می‌کنند!
تعداد و تنوع دستگاه‌هایی که به صورت بی‌سیم شارژ می‌شوند هر روز در حال اضافه شدن است. حالا نوبت به تنوع در شارژهای بی‌سیم است که پای‌شان به مانیتورهای جدید سامسونگ باز شده است.

جدیدترین نمایشگرهای سامسونگ (این بار یک مانیتور) قابلیت شارژ بی‌سیم تلفن‌های مبایل و هر گجتی که با Qi همخوانی دارد را در خود جای داده‌اند. (بله، این همان قابلیتی است که شما واقعا در مانیتور دفتر کارتان به آن نیاز دارید.البته اگر تلفن‌تان را به صورت بی‌سیم شارژ می‌کنید.)

نمایشگرهای 24 اینچ فول اچ‌دی S24E370DL و 27 اینچ S27E370DS با فناوری گیمینگ ضد لرزش AMD و همچنین زاویه دید 178 درجه‌ای همراه هستند. سامسونگ به تاریخ و کشوری برای عرضه این صفحه‌نمایش‌ها اشاره‌ای نکرده است، اما حدس ما این است که سر و کله آن‌ها تا اواخر سال در یک نقطه از دنیا پیدا می‌شود. ااحتمال دارد سامسونگ سری جدیدی از محصولات خود از جمله یخچال، ماشین لباس شویی، لپ‌تاپ و احتمالا یک تلفن هوشمند گلکسی را در بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی اروپا، IFA، که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، معرفی کند. در این نمایشگاه بیشتر و از نزدیک با این مانیتور-شارژر موبایل آشنا می‌شویم. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز