نسخه‌ای با قابلیت اورکلاکینگ مناسب
گیگابایت کارت RX460 WindForce OC را معرفی کرد
شرکت گیگابایت با استفاده از پردازنده گرافیکی میان رده کمپانی AMD، کارت گرافیکی تولید کرده است که برای اجرای بازی های روز قدرتی کافی دارد. این کارت گرافیک RX460 WindForce OC نام دارد که فرکانس‌های آن هنگام تولید در کارخانه اورکلاک شده است.

طراحی مناسب مدار تغذیه و بخش تامین توان در کنار قدرت بالای خنک‌کننده موجب شده تا گیگابایت امکان افزایش فرکانس هسته گرافیکی Baffin را به 1212 مگاهرتز در حالت GPU Boost به دست آورد. از سوی دیگر کاربران نیز شرایط مناسبی برای افزایش فرکانس هسته گرافیکی به اعداد بالاتر را در اختیار دارند تا بتوانند کارایی کارت گرافیک RX 460 را افزایش دهند. کارت گرافیک جدید گیگابایت شامل دو نسخه مجهز به 2 و 4 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 می شود که هر دو نسخه بدون نیاز به کانکتور تامین توان PCI، توان مورد نیاز خود را از اسلات PCI دریافت می کنند.

مدار تغذیه 1+4 فاز با بهره‌گیری از ماسفت‌های با کیفیت ساخت بالا در کنار چوک و خازن‌های Ultra Durable سبب پایداری کارت گرافیک در شرایط مختلف می‌شود. به کارگیری این تجهیزات سبب فعالیت مدار تغذیه در محدوده دمای بسیار مناسب شده و به این شکل طول عمر کارت گرافیک نیز افزایش خواهد یافت. با توجه به معماری Polaris، قابلیت‌هایی مانند Encode و Decode با کیفیت Ultra HD، استریم و ضبط از بازی‌های مورد علاقه نیز در اختیار گیمر‌ها قرار می‌گیرد. دو فن پسیو 80 میلی‌متری در خنک‌کننده WindForce 2X قدرت کافی برای کنترل حرارت پردازنده 14 نانومتری Baffin را در اختیار دارد و از این حیث با توجه به توانایی خنک‌کننده و پردازنده گرافیکی، شرایط مناسبی برای اورکلاک کارت گرافیک مهیا خواهد شد.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟