توسط کولرمستر
یک خنک‌کننده‌ پردازنده با 8 لوله مسی وارد بازار شد
به تازگی شرکت کولرمستر مدل Maker 8 از سری MasterAir را معرفی کرده که 8 لوله انتقال حرارت به قطر 6 میلی‌متر دارد و با استفاده از فناوری انحصاری 3D Vapor Chamber، عملکرد به مراتب بهتری را در اختیار کامپیوترها قرار می‌دهد.

چهار لوله انتقال حرارت به صورت مستقیم روی سطح بلاک مسی قرار گرفته‌اند و کاربران با بهره‌مندی از فناوری انحصاری کولرمستر و استفاده از تجهیزات مورد نیاز، قادر به افزایش ارتفاع خنک‌کننده خواهند بود. دو عدد فن 140 میلی‌متری Silencio FP در دو سمت هیت‌سینک آلومینیومی نصب شده‌ تا با سرعت 600 تا 1800 دور در دقیقه، به تولید حداکثر شدت جریان هوایی برابر با 66 فوت‌مکعب در هر دقیقه بپردازند.

نویز فن‌های Silencio FP کولرمستر در محدوده بسیار کمی (محدوده 8 تا 24 دسی‌بل بسته به سرعت چرخش) قرار دارد تا محیطی آرام را برای کاربران به ارمغان آورد. وزن این خنک‌کننده 1350 گرم اعلام شده که 260 گرم به دو عدد فن و 758 گرم نیز به هیت‌سینک آلومینیومی این محصول اختصاص دارد.

در این ایرکولر دو درپوش برای سطح بالای خنک‌کننده در نظر گرفته شده که یکی از آنها آلومینیومی و دیگری از نوع شفاف است. امکان نصب خنک‌کننده Maker 8 کولرمستر روی تمامی سوکت‌های جدید و قدیمی اینتل و AMD وجود دارد.

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟