عضو دیگر از خانواده MasterCase
کیس مخصوص بازی Maker 5T کولرمستر وارد بازار شد
به تازگی، شرکت کولرمستر از عرضه‌ کیس جدید MasterCase Maker 5t خبر داد. مدل اصلی این کیس، MasterCase Maker 5 است که سال گذشته معرفی شد و حالا نسخه‌ مخصوص بازی آن وارد بازار می‌شود. در طراحی این محصول و برای هماهنگی با ترکیب رنگی که روی بسیاری از مادربردها و قطعات گیمینگ استفاده می‌شود، پوشش داخلی کیس به رنگ قرمز متالیک است. پنل‌های جانبی این کیس با شیشه‌ دوجداره طراحی شده که دودی هستند و سخت‌‌افزارهای داخل کیس از هر دو طرف قابل رویت است.

این کیس با زاویه‌های تیز، چراغ‌های LED قرمز و رنگ قرمز مخصوص، ظاهر یک ماشین اسپورت را تداعی می‌کند. یک نوار LED قرمز مغناطیسی هم به همراه کیس عرضه می‌شود تا در هر قسمت کیس بتوان آن از ان استفاده کرد. برد کنترل به شما امکان کنترل فن و تنظیمات نورپردازی را از طریق پنل I/O کیس می‌دهد.

مطلب پیشنهادی

کالرفول مادربرد iGame Z270 مخصوص بازی را معرفی کرد
با نزدیکی به زمان عرضه کیبی‌لک،

این برد از ۶ فن و ۴ نوار LED پشتیبانی می‌کند و دارای تنظیمات بالا (12V) و پایین (7V) برای سرعت فن و دو جلوه برای نورپردازی لامپ‌های LED است.

اما دسته‌ استیل بالای کیس می‌تواند تا ۲۸٫۵ کیلوگرم وزن را تحمل‌کرده و پوشش لاستیکی روی آن، بلندکردن کیس برا آسان‌تر می‌کند. معمولا کاربرانی که به سراغ کیس‌های مخصوص بازی می‌روند، از کارت گرافیک‌های قدرتمندی هم استفاده می‌کنند. برای محافظت از این قطعه‌ ارزشمند، کولرمستر یک نگه‌دارنده کارت گرافیک هم به بسته‌بندی اضافه کرده که به پنل مادربرد متصل شده و از بار وزن کارت گرافیک که ممکن است باعث خمیدگی و آسیب به مادربرد شود، کم می‌کند.

اما طراحی مسترکیس Maker 5t بر پایه سیستم ماژولار FreeForm کولرمستر طراحی شده است. اگر می‌خواهید در آینده قطعات بیشتری به کیس اضافه کنید، انتخاب‌های متعددی برای اینکه چگونه قطعات را پیاده‌سازی کنید، خواهید داشت. سیستم ماژولار FreeForm در سری «میکر» گزینه‌های مناسبی برای شخصی‌سازی، تنظیمات و ارتقا کیس را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال