یک همراه 10 هزار میلی‌آمپری برای کاربران تلفن‌همراه
پاور بانک اپیسر مدل B522 وارد بازار داخلی شد
اکثر مردم بیش از یک دستگاه الکترونیک را با خود حمل می‌کنند و اکثر اوقات به طور همزمان آن ها را شارژ می کنند. بنابراین هر فرد نیاز به یک پاوربانک با ظرفیت بالا دارد تا بتواند دستگاه‌های خود را کامل شارژ کند. اما همانطور که ظرفیت پاوربانک افزایش می‌یابد، زمان شارژ کردن دستگاه نیز بیشتر می‌شود. اما به تازگی شرکت اپیسر اقدام به عرضه پاوربانکی با ظرفیت 10000میلی‌آمپر کرده است.

shabake-mag.jpg

پاوربانک مدل B522 شرکت اپیسر خروجی 2.1 آمپری را برای شارژ سریع در اختیار کاربر قرار می‌دهد و همچنین دارای دو خروجی برای شارژ همزمان دو دستگاه است. این محصول با وزن کم و ضخامت 13 میلی‌متری، یکی از گزینه‌های خوب برای انتخاب کاربران است که از بدنه‌ای زیبا و ظریف از جنس آلومینیوم و نشانگر LED جهت نمایش عملکرد برخوردار است.

ماهنامه شبکه: پاور بانک اپیسر مدل B522 وارد بازار داخلی شد

اما مکانیسم‌های حفاظتی SCP ،ODCP و ODP/OVP از دیگر ویژگی‌های این پاوربانک محسوب می‌شوند. هنگامی که جریان ولتاژ به بیشترین حد خود برسد، گزینه ODCP دستگاه را خاموش کرده و از تلفن همراه و تبلت شما محافظت می‌‌کند. همچنین مکانیسم ODP/OVP به طور موثر از شارژ  بیشتر و دشارژ باتری دستگاه جلوگیری کرده که این عامل نه تنها عملکرد امن دستگاه را در پی دارد؛ بلکه باعث افزایش طول عمر پاوربانک و تلفن همراه یا تبلت نیز می‌شود. این مدل در برابر شرایط غیر‌معمول و هرگونه جریان اتصال کوتاه هم به مکانیسم حفاظتی SCP تجهیز شده و بلافاصله جریان را قطع می‌کند. پاوربانک B522 توسط شرکت داده پرداز رایانه متین به بازارهای داخلی عرضه و گارانتی می‌شود.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟