جدیدترین رندهای آیفون 8 منتشر شد!
02/03/1396 - 22:02
آیا آیفون 8 از دوربین سلفی دوگانه بهره‌مند می‌شود؟
سایت شناخته‌شده انگجت (Engadget) به تازگی مدعی شده که توانسته اطلاعات جالبی در مورد آیفون 8 اپل به دست آورد. در همین راستا این منبع رندرهای جدید منتسب به آیفون 8 را منتشر کرده و به برخی از ویژگی‌های احتمال این محصول اشاره داشته است. با سایت شبکه همراه باشید تا مروری بر جزئیات این خبر و عکس‌های منتشر شده داشته باشیم.

1606683296_1_0.gif

شایعات مربوط به آیفون 8 اپل تمامی ندارند! به جرات می‌توان مدعی شد که تقریبا هر روز یک خبر جدید در مورد آیفون 8 منتشر می‌شود، اما امروز خبر مورد نظر از سوی یک منبع کاملا شناخته شده در زمینه اخبار تکنولوژی ارائه شده است! این منبع انگجت نام دارد. این سایت مدعی شده که توانسته از طریق برخی منابع قابل اعتمادش از برخی ویژگی‌های آیفون 8 مطلع شود، بنابراین رندرهایی را در این راستا منتشر کرده است.

انگجت اشاره می‌کند که بی‌شک آیفون 8 از دوربین اصلی دوگانه و عمودی بهره‌مند می‌شود اما تصور رندر شده‌ای که توسط انگجت طراحی شده، از بهره‌مندی دوربین اصلی آیفون 8 از چراغ فلش LED بسیار بزرگی خبر می‌دهد. همانطور که در عکس‌ها می‌بینید، اندازه این چراغ فلش تقریبا مساوی با هر یک از لنز دوربین‌های اصلی آیفون 8 است!

سایت انگجت همچنین اشاره می‌کند که دوربین اصلی آیفون 8 برجستگی محسوسی دارد و اپل بنا به دلایل خاصی حداقل تاکنون نتوانسته این برجستگی را از پنل پشتی دستگاه حذف کند. انگجت همچنین اشاره دار که در بدنه آیفون 8 از مواد شیشه‌ای استفاده می‌شود. به همین دلیل در رندرهای ارائه شده درخشندگی خاصی را در پنل پشتی گوشی مشاهده می‌کنید.

احتمالا تجهیز آیفون 8 به بدنه شیشه‌ای یا بهتر بگوییم بدنه‌ای متشکل از ترکیب شیشه و فلز کمک می‌کند تا دستگاه به شکل مطلوب‌تری از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی به عمل آورد. پس پشتیبانی از شارژ بی‌سیم هم از دیگر ویژگی‌های آیفون 8 محسوب می‌شود که مدتی است پرچمداران اندرویدی از آن بهره‌مند هستند. سایت انگجت در مورد صفحه‌نمایش آیفون 8 هم اطلاعات جالبی ارائه کرده است!

بنا به ادعای این سایت، اپل دیگر قصد تولید نسخه 4.7 اینچی برای آیفون 8 را ندارد، بلکه کوچک‌ترین نسخه آیفون 8 را به نمایشگر 5 اینچی مجهز می‌کند. همچنین گفته شده که نسخه پلاس این گوشی هم از نمایشگر 5.8 اینچی بهره‌مند می‌شود. انگجت هیچ اشاره‌ای به وضوح تصویر و سبک طراحی نمایشگر آیفون 8 نداشته است، اما پیش‌بینی می‌کنیم که اپل برای نمایشگر آیفون 8 از طراحی بدون حاشیه یا لبه تا لبه استفاده کند.

از دیگر مسائلی که با دیدن رندرهای منتشر شده می‌توان متوجه آن شد، این مسئله است که احتمالا بدنه آیفون 8 از آیفون 7 بلندتر، عریض‌تر و ضخیم‌تر طراحی می‌شود. اما علاوه بر مسائل یاد شده، احتمالا یک ویژگی بسیار جالب در آیفون 8 ارائه خواهد شد! این ویژگی مربوط به بهره‌مندی احتمالی دستگاه از دوربین سلفی دوگانه می‌شود! اگر به عکس فوق با دقت بیشتری نگاه کنید، می‌بینید که در بخش فوقانی پنل جلویی دستگاه دو سنسور دوربین کوچک تعبیه شده است!

پس احتمالا اپل فقط دوربین اصلی آیفون 8 را به از ساختار دوگانه بهره‌مند نمی‌کند و دوربین سلفی این محصول را هم به صورت دوگانه تعبیه خواهد کرد. همچنین دکمه هوم (Home) دستگاه هم به گونه‌ای در رندر منتشر شده طراحی گردیده است که ظاهرا بخشی از نمایشگر دستگاه را شامل می‌شود. نظر شما در رابطه با عکس‌های منتشر شده چگونه است؟ آیا آیفون 8 به دوربین اصلی و سلفی دوگانه مجهز می‌شود؟

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟