دِرون و هدست واقعیت مجازی در کنار هم قرار می‌گیرند
20/09/1395 - 12:01
لذت هدایت دِرون با هدست واقعیت مجازی
شرکت پاسکال که پیش از این یک محصول فوق‌العاده به‌نام "مایکرو دِرون" (Micro Drone) را ساخته بود؛ این هفته از آخرین محصول خود در قالب "مایکرو دِرون 3.5" رونمایی کرد. نکته جالب این دِرون آن است که علاوه بر متخصص پرواز دِرون؛ یک فرد مبتدی و تازه کار هم می‌تواند با آن کار کند.

این دِرون از طریق پلتفرم کیک استارتر در دسترس است و قیمت آن به‌همراه یک هدست واقعیت مجازی 119 یورو است.

مطلب پیشنهادی

کوچک‌ترین دِرون دوربین‌دار جهان ساخته شد + عکس
فیلم‌برداری جذاب و هیجان‌انگیز اکشن

انتظار می‌رود که از ماه ژانویه سال 2017 میلادی کار عرضه آن به بازار آغاز شود. این دِرون جیبی از طریق یک اپلیکیشن همراه که روی اسمارت‌فون یا تبلت نصب می‌شود؛ قابل کنترل است.

تیم توسعه پاسکال درباره پروژه جدید خود در کیک استارتر می‌گوید: "با توجه به این‌که اولین مایکرو دِرون را در سال 2013 معرفی کردیم و بعد از آن هم سه محصول موفق دیگر را ارائه کردیم؛ به قابلیت‌ها و ویژگی‌های محصول جدید خود اطمینان کامل داریم. ما توانستیم با تلفیق تجربه؛ فیدبک و دانش خود و هم‌چنین کار در کنار کارکشته‌های این صنعت؛ تمرکز خود را روی مسائل جزئی قرار دهیم؛ مسائلی که بسیار هم مهم هستند و همه آن‌ها را با وسواس بسیار زیاد و با دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

تمام مراحل ساخت و تولید این دِرون از طراحی صنعتی گرفته تا پیدا کردن شرکای قابل اطمینان در زمینه تولید در مقیاس انبوه؛ با دقت انجام شده است. درکل با اطمینان می‌گوییم که جدیدترین دِرون ما؛ نه‌تنها بهترین دِرون ساخته شده در اندازه‌ کوچک تا به‌امروز است؛ بلکه در کنار آن کاملا کاربر پسند است."

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟