هدیه جدید به کاربران اکسپریا‌ایکس
نسخه مفهومی سونی برای اندروید منتشر شد
شرکت سونی با استفاده از ارتباط نزدیک علاقمندان به اکسپریا و همچنین تجمیع ایده‌های جدید و تجربیات نرم‌افزاری از کاربران، در تابستان سال گذشته نسخه مفهومی خود برای اندروید را در قالب برنامه‌ای جمع‌سپاری‌شده منتشرکرد. این نرم‌افزار مفهومی جایگزین برای کاربران Xperia X هم‌اکنون در اروپا در دسترس کاربران قرار دارد.

این برنامه از طریق به‌کارگیری بازخوردهای مشتریان و استفاده از داده‌های لحظه‌ای استفاده از نرم‌افزار، محدوده گردش کاری را برای توسعه نرم‌افزار بازتر کرده است. هدف، اطمینان یافتن از وجود چیزهایی است که کاربران در نرم‌افزار از آن لذت می‌برند و برایشان مفید است؛ در حالی که پاسخ‌گویی بیشتر در ارائه نرم‌افزار اصلی معمول با چرخه انتشار کوتاه‌تر را امکان‌پذیر می‌سازد.

سونی اعلام کرده که در واحدهای توسعهٔ نرم‌افزار این شرکت در سوئد، پکن و توکیو، نوآوری فرآیندی ثابت و پایه‌ای است و نسخهٔ مفهومی سونی برای اندروید فرصتی برای کاوش و آزمایش شیوه‌های جدیدی برای ارتباطات مردم و انجام کارها توسط آنان را ایجاد می‌کند. تازه‌ترین نسخهٔ مفهومی سونی شامل موارد زیر است:

- گزیده‌ای از تازه‌ترین قابلیت‌های آتی محصولات Xperia پیش از معرفی رسمی

- اندروید نسخهٔ هفت نوقا که شامل قابلیت‌های جدید درونی مانند پشتیبانی از چند پنجره و اعلان‌های بهبودیافته است

- دسترسی به انجمن InTouch متعلق به سونی که دسترسی مستقیمی به مهندسان طراح نرم‌افزار و شانسی برای الهام‌بخشیدن به توسعه نرم‌افزاری و نسخه‌های آتی نرم‌افزار را فراهم می‌آورد

سونی می‌گوید: «ما بر این باوریم که دوره تفاوت بین تجریه کاربری و توسعه نرم‌افزار به پایان رسیده است. ما می‌خواهیم اگر چیزی را دوست ندارید یا قابلیت یا برنامه‌ای نیازهایتان را برآورده نمی سازد، آن را از شما بشنویم تا بتوانیم یا آن تجربه را بهبود بخشیم یا حذفش کنیم و روی چیز دیگری تمرکز کنیم. پرتال بازخورد و انجمن اختصاصی InTouch که از درون دستگاه قابل دسترسی است، به ارائه کانال‌هایی برای به‌اشتراک‌گذاشتن مستقیم بازخوردها با مهندسان نرم‌افزار ما ادامه خواهد داد. علاوه بر این و در صورت تمایل شما، فرصتی را برای استفاده از نرم‌افزار و دریافت به‌روزرسانی‌ها بدون ارائهٔ بازخورد در اختیارتان قرار می‌دهد.

این برنامه ابتکاری در ابتدا برای کاربران Xperia X در اروپا آغاز می‌شود. برای این کار کافی است برنامه Concept Installer را از گوگل‌پلی دانلود کنید و مراحل ساده راهنما برای فرآیند نصب را دنبال کنید.

.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟