یک نگاه، چند بازی شماره ۱۹۰
معرفی جدیدترین بازی‌های پی‌سی و کنسول
در این بخش که به طور ثابت در هر شماره نشریه شبکه چاپ می‌شود؛ سعی می‌کنیم چهار بازی جذاب جدید منتشر شده برای پی‌سی یا کنسول‌های معروف بازی‌های ویدیویی را معرفی و یک مرور کوتاه داشته باشیم. با معرفی چهار بازی جذاب و جدید این شماره همراه ما باشید:

سامورایی تاریک؛ Nioh

سبک:  اکشن نقش‌آفرینی
پلتفرم:   PS4  
تهیه‌کننده: Sony
سازنده: Team Ninja 

باز هم سازندگان سراغ یک بازی با الهام از مجموعه «ارواح تاریک» و سختی آن رفته‌اند و این بار نوبت به استودیوی نینجا تئوری و بازی Nioh رسیده است. طبق معمول بازی و مبارزه‌های آن مانند ارواح تاریک بسیار سخت و طاقت‌فرسا هستند و در این میان هیچ راهنمایی هم برای استفاده از سلاح‌ها و تجهیزات ندارید. اما خبر خوش این است که نینجا تئوری موفق شده است بازی موفقی را در سبک اکشن نقش‌آفرینی بسازد که مانند مجموعه ارواح تاریک، سخت و مشکل بودن آن با مکانیک‌های عالی توجیه می‌شود. طرف‌داران ارواح تاریک نباید Nioh را از دست بدهند.

مطلب پیشنهادی

نگاهی به مهم‌ترین بازی‌های سال ۱۳۹۶
بـــازی خواهید کــــرد

تک تیرانداز؛ Sniper Elite 4

سبک:  تیراندازی اول شخص
پلتفرم:   PC, PS4, Xbox One 
تهیه‌کننده: Rebellion Developments
سازنده:   Rebellion Developments 

بازی‌های بسیار کمی وجود دارند که تنها روی مهارت‌های ویژه و خاص سربازان تمرکز کنند و بخش داستانی و مکانیک‌های روند بازی را بر مبنای آن بسازند. اما مجموعه «تک ‌تیرانداز زبده» یکی از بهترین بازی‌های اول شخص با حضور یک تک تیرانداز است که با ویژگی‌های جذابی مانند نماهای برخورد گلوله به قسمت‌های مختلف و نقشه‌های بزرگ خود طرف‌داران بی‌شماری دارد. حالا نوبت به قسمت چهارم از این مجموعه رسیده است و این بار شخصیت‌های جدید و امکانات شخصی‌سازی بهتری را همراه خود دارد. ناگفته نماند که باز هم در جنگ جهانی دوم حضور دارید.

در راه افتخار؛ For Honor

سبک:  اکشن سوم شخص
پلتفرم:   PC, PS4, Xbox One
تهیه‌کننده: Ubisoft
سازنده:   Ubisoft Montreal 

پس از واکنش‌ها و اظهار نظرهای مثبت منتقدان و مخاطبان نسبت به نسخه آزمایشی For Honor بالاخره می‌توانید نسخه نهایی و کامل بازی را روی پلتفرم‌های مختلف بازی کنید. تمرکز اصلی بازی روی نبردهای تن به تن قهرمانان مقابل یکدیگر است که هرکدام از قبیله یا ملت‌های باستانی مختلفی وارد نبرد شده‌اند. افزون بر بخش داستانی، لذت اصلی بازی شرکت در نبردهای آنلاین و مبارزه با قهرمانان حقیقی و کسب افتخار است که با توجه به محیط و شخصیت‌های مختلف و ارتقاهای جذاب به این زودی قدیمی نمی‌شود.

طلوع تازه؛ Horizon Zero Down

سبک:  اکشن سوم‌ شخص
پلتفرم:   PS4 
تهیه‌کننده: Sony
سازنده: Guerrilla Games
 

تا اینجا سونی سال ۲۰۱۷ را با سه بازی انحصاری آغاز کرده است و این روند همچنان ادامه دارد. سومین بازی انحصاری سونی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های نسل هشتم است و از همان ابتدا مورد توجه همه قرار گرفت. استودیو گوریلا که پیش از این مجموعه موفق «کیلزون» را در کارنامه دارد، این بار سراغ یک بازی کاملاً جدید در سبک محیط باز رفته است و ماجرای حکمرانی روبات‌ها در آینده را به تصویر می‌کشد که جای انواع جانوران را گرفته‌اند و بشر هم مانند اجداد خود و مثل انسان‌های اولیه زندگی می‌کند و تمام دستاوردهای خود را از دست داده است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟