دنیای بزرگ بازی‌های کوچک
معرفی بازی‌های کوچک و رایگان موبایل
هر ماه سعی می‌کنیم چند بازی کوچک و رایگان موبایل به شما معرفی کنیم؛ بازی‌هایی جذاب و متفاوت با بازی‌های معروفی که تا کنون روی گوشی موبایل خود بازی کردید.

Pirate Power: کشتی همراه

اگر با بازی گیم‌پلی «قدرت‌دزدان‌دریایی» آشنایی دارید، این‌بار باید در دریا و با کمک کشتی کوچک خود در مقابل کشتی‌ها و موجودات مختلف در یک نبرد رو در رو قرار بگیرید و با پیشرفت  در بازی، علاوه بر اینکه قهرمانان تازه‌ای  در اختیارتان قرار می‌گیرد، می‌توانید کشتی خود را هم ارتقا دهید تا در مقابل دشمنان، با قدرت بیشتری دوام بیاورید. بازی بخش آنلاین هم دارد و می‌توانید در برابر حریف‌های واقعی از سرتاسر دنیا شانس‌ و قدرت کشتی‌تان را  امتحان کنید و در این میان از گرافیک زیبای بازی هم لذت ببرید.

Rolling Sky: یه توپ دارم!

معمولاً برای بازی‌هایی که در سبک «دونده» (Runner) ساخته می‌شوند، کنترل بسیار ساده‌ای طراحی می‌شود و همه‌چیز به تغییر جهت یا جاخالی دادن و پرش محدود می‌شود. بازی Rolling Sky هم کنترل یک گوی‌بزرگ را در اختیارتان قرار می‌دهد و کافی است تا با انگشت خود، جهت حرکت آن را در میان راست‌و‌چپ صفحه تغییر دهید. بازی، پنج دنیای مختلف دارد که با انواع مانع‌های سخت‌و‌پیچیده پر شده‌اند و باید خودتان را برای شکست‌های فراوان آماده کنید. اما هر شکست، بیش‌از‌پیش شما را به ادامه بازی و لذت‌بردن از دنیای رنگی و موسیقی‌اش، تشویق می‌کند.

Swap Ball: آزمون تمرکز

در نگاه اول بازی Swap Ball بازی ساده‌ای به‌‌نظر می رسد و کافی است تا صفحه را لمس کنید تا دایره‌ای که در مرکز شکل‌های مختلف هندسی قرار دارد، حرکتش را آغاز کند. اما چالش اصلی این است که وقتی ضلع‌ها به رنگ‌ سفید درآمدند، دست از صفحه بردارید و وقتی به رنگ مشکی درآمدند، به‌‌سرعت صفحه را لمس کنید. سرعت بالای دایره و تغییر سریع محیط باعث شده‌اند تا به‌دقت و تمرکز بالایی احتیاج داشته باشید؛ اما وقتی لذت یاد ‌گرفتن بازی را تجربه کردید، دیگر دست از آن برنخواهید داشت.

Racing in Car: لذت رانندگی

بعضی وقت‌ها سازندگان فراموش می‌کنند که گاهی به آرامش احتیاج داریم و دلمان می‌خواهد بدون محدودیت رانندگی کنیم و نگران از دست رفتن ثانیه‌ها و عقب ماندن از رقبا نباشیم. «مسابقه در ماشین» از نمای داخلی به‌شما اجازه می‌دهد تا با خیال‌راحت، رانندگی کنید و اگر در این میان سرعت و هیجان بیشتری خواستید، می‌توانید با سرعت رانندگی کنید و برای کسب امتیاز، از دیگر ماشین‌ها سبقت بگیرید. با این‌که مسابقه در ماشین‌‌ بازی چندان نیز جدیدی نیست اما با همین ایده‌ ساده همچنان به‌فروش خوب خود ادامه می‌‌دهد و هر روز طرفداران بیشتری را نصیب خود می‌کند.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال