دانلود بازی جذاب The Talos Principle برای اندروید و iOS
در «The Talos Principle» شما در نقش روباتی ظاهر خواهید شد که در دنیایی ویران‌ شده که نشانه‌هایی از پیشرفت چشمگیر فناوری در آن وجود دارد بعد از یک خواب طولانی بیدار می‌شوید.

یادآوری The Talos Principle

معمولاً بازی‌های معمایی بسیار محدودی برای موبایل‌ها منتشر می‌شوند که در کنار کنترل عالی، گرافیک زیبا و خیره‌کننده‌ای را هم با توجه به محدودیت‌های سخت‌افزاری فراهم کنند. در «اصل تالوس» شما در نقش روباتی ظاهر خواهید شد که در دنیایی ویران‌ شده که نشانه‌هایی از پیشرفت چشمگیر فناوری در آن وجود دارد بعد از یک خواب طولانی بیدار می‌شوید. تعداد زیادی معما در دل این دنیا وجود دارند که برای رسیدن به حقیقت و شناخت خودتان باید آن‌ها را حل کنید. اصل تالوس با معماهای جذاب، گرافیک سه‌بعدی چشمگیر و داستان خود یکی از بهترین بازی‌های ماجرایی این ماه است.

سبک: معمایی
سکو: iOS, Android
تهیه‌کننده: Devolver Digital
سازنده: Croteam

 

دانلود نسخه iOS

دانلود نسخه Android

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز