آخر هفته با شبکه
شکار لحظه‌ها! تصاویری عجیب، خنده‌دار و غیرفوتوژنیک از حیوانات
اگر حیوانات هم اینستاگرام داشتند حتما روی خیلی از عکس‌های خودشان تجدیدنظر می‌کردند و اصلا دوست نداشتند که بقیه آن‌ها را در حالت‌های خنده‌دار و مسخره ببینند. در این گالری، عکس‌های جالبی از حیوانات گردآوری شده که حتما ارزش یک بار دیدن را دارند.

حتما برای شما هم پیش آمده که از خودتان عکس انداخته‌اید ولی اصلا از آن خوش‌تان نمی‌آید. دلیل آن می‌تواند مسائل مختلفی مانند پلک زدن، نگاه‌های عجیب پشت سر یا اتفاقات پیش‌بینی نشده باشد.

اما فکر نکنید که این حالات فقط برای انسان‌ها اتفاق می‌افتد. حیوانات هم شامل همین مسئله می‌شوند. هرچقدر تلاش کنند فوتوژنیک باشند باز هم ممکن است موفق نشوند. در این‌ گالری عکس، مجموعه‌ای از حیوانات زیبا و جذاب را در حالت‌های نه‌چندان عادی، عجیب و خنده‌دار می‌بینیم. اگر حیوانات هم اینستاگرام داشتند مطمئنا به‌دوستان‌شان التماس می‌کردند که این عکس‌ها را از صفحه اینستاگرام‌شان حذف کنند.

بهتر است نگاهی داشته باشیم به این مجموعه جالب و در عین‌حال عجیب!

1 - فکر کنم دیشب باید زودتر می‌خوابیدم...

2 - فیل در روشنایی! بچه‌فیل در برکه...

3 - پرسه در تپه‌های اسکاتلند

4 - خیلی عجیبه؟

5 - شاید امشب باید زودتر بخوابم...

6 - قبل از صبحانه به آینه نگاه نکن...

7 - شکوه و عظمت طبیعت...

8 - پیش میاد دیگه...

9 - سلام. چه صبح دلپذیری...

10 - و سرانجام، راز یک نگاه...


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال