رایگان شدن برنامه‌های کلیدی اپل
آفیس اپل را رایگان دانلود کنید + لینک دانلود
01 ارديبهشت 1396
تا به‌حال نام "آی‌وُرک" به گوش‌تان خورده است؟ این نرم‌افزار که توسط اپل طراحی شده همان کاری را انجام می‌‍‎‏‍‍‌‎‏‌دهد که مایکروسافت ورد انجام می‌دهد. شاید این نرم‌افزار به اندازه نرم‌افزار مایکروسافت مشهور و معروف نباشد ولی یک بسته کامل و حرفه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ولی نکته جالب اینجا است که اپل نرم‌افزار خود را به‌صورت رایگان در اختیار مردم گذاشته است.

روز سه‌شنبه هفته جاری اپل آخرین نسخه‌های Pages ،Numbers و Keynote برای دستگاه‌های آیفون، آیپد و مک را به‌صورت رایگان برای دانلود در اختیار کاربران خود گذاشت. این خبر نخستین بار در سایت MacRumors منتشر شد.

پیش از این، نسخه‌های مک این اپ‌ها 19.99 دلار برای هر برنامه و نسخه‌های iOS برابر با 9.99 دلار بود. البته، اگر صاحب دستگا‌ه‌های آیپد و مک جدید باشید احتملا تا به‌حال این اپ‌ها را دانلود کرده‌اید چون اپل آن‌ها را به‌صورت رایگان در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

مطلب پیشنهادی

پایانی تلخ در انتظار سازنده پردازنده‌های گرافیکی آیفون
اپل می‌خواهد خودش پردازنده گرافیکی بسازد

علاوه بر این، اپل "iMovie" و "GarageBand" را هم به‌صورت رایگان برای iOS و مک ارائه کرده است. نسخه‌های iOS این اپ‌ها پیش از این با قیمتی معادل 4.99 دلار روی پلتفرم اپ‌استور اپل قرار داشت.

کاربران اپل می‌توانند با استفاده از لینک‌های زیر آخرین نسخه این برنامه‌ها را دانلود و از امکانات فوق‌العاده آن‌ها نهایت استفاده را ببرند.

(Pages (iOS

(Numbers (iOS

(Keynote (iOS

(Pages (Mac

(Numbers (Mac

(Keynote (Mac

(GarageBand (Mac

(GarageBand (iOS

(iMovie (Mac

(iMovie (iOS

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال