معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی
دانلود کنید: با اپلیکیشن «نمایشگاه همراه» به راحتی از الکامپ 2016 بازدید کنید
بیست‌و دومین نمایشگاه کامپیوتر و الکترونیک (الکامپ 2016) از پنجشنبه 25 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران کار خود را آغاز می‌کند. این نمایشگاه هر ساله با حضور شمار زیادی از شرکت‌‌های فعال در حوزه کامپیوتر و الکترونیک برگزار می‌شود و مهمترین نمایشگاه تخصصی حوزه فناوری به شمار می‌رود. اما برای بازدیدکنندگان عموماً یافتن غرفه‌ها، سالن‌های اختصاصی و عمومی بدون نقشه کار دشوار و زمان‌بری است. با اپلیکیشن «نمایشگاه همراه» شما می‌توانید به سادگی به کلیه اطلاعات نمایشگاه بر روی گوشی تلفن خود دسترسی داشته باشید.

این اپلیکیشن کلیه اطلاعات غرفه‌ها و شرکت‌های حاضر در  نمایشگاه‌های بین‌المللی به ویژه الکامپ 2016 را در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین تقویم نمایشگاهی کل کشور نیز در اختیار شما است و با اطلاعات کامل، می‌توانید از بازدید نمایشگاه بیشترین لذت را ببرید. 
از امکانات اپلیکیشن نمایشگاه همراه می‌توان به تقویم نمایشگاهی، دسته‌بندی غرفه‌ها براساس فعالیت، جستجو براساس نام غرفه‌ها و فعالیت‌ها اشاره کرد.
همچنین امکان یاداشت‌برداری صوتی و تصویری از هر غرفه، مشاهده محصولات و اطلاعات غرفه، مشاهده آدرس غرفه و هدایت کاربر به سمت نمایشگاه از طریق نقشه گوگل، تماس با شرکت، مشاهده وب سایت و ایمیل شرکت و همچنین افزودن غرفه‌ها به لیست علاقه‌مندی از دیگر مزایای اپلیکیشن نمایشگاه همراه است.

در ادامه می‌توانید اپلیکیشن نمایشگاه همراه (Iran Expo) را دانلود کنید:
 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟