بهترین بازی سال ایران
دانلود کنید: بازی موبایل پرطرفدار ایرانی خروس جنگی
با کمی جست‌وجو در اینترنت می‌توانید بفهمید «خروس جنگی» یکی از بهترین بازی‌های موبایلی ایرانی است که ده‌ها عنوان جایزه و مدال گرفته و صدها هزار بار دانلود شده است و پرمخاطب‌ترین بازی کافه‌بازار است.

خروس جنگی یکی از تفریح‌ها و سرگرمی‌ها و البته مبارزه طلبی‌های گذشته‌گان بوده که امروزه دیگر از رونق افتاده است. در فیلم‌های ایرانی زیادی می‌توان صحنه‌های خشن و جذاب جنگ خروس‌ها را مشاهده کرد و در تاریخچه ذهنی به خاطر سپرد. اکنون، شرکت بازی‌سازی مِدریک براین‌اساس بازی «خروس جنگی» را طراحی و روانه بازار کرده است که به سرعت بازی پرطرفدار شد و کاربران ایرانی را درست و حسابی به جان هم انداخت. 

همانند دنیای واقعی در شروع بازی یک خروس به شما تعلق یم‌گیرد که باید به طور آنلاین پرورش‌اش بدهید و روز به روز قدرتمندتر و وحشی‌ترش کنید و به میدان مبارزه بفرستید. با هر پیروزی و پشت‌سر گذاشتن هر مرحله امکانات و سکه‌هایی به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید برای قدرتمندترشدن خروس‌تان خرج کنید.

در هر مرحله می‌توانید خروس خود را به سلاح‌ها، زره‌ها و آیتم‌های مخصوصی مجهز کنید. با دوستان‌تان عضو و متحد شوید و در تورنومنت‌های روزانه شرکت کنید. 

در این بازی با گیم‌پلی عالی تنها سرگرم پرورش خروس و مبارزه نیستید و باید مرحله به مرحله در سرزمین‌های مختلف و با خروس‌های متنوعی روبرو شوید و پیش بروید تا به مرحله آخر برسید. 

کیفیت ساخت بازی بالا است و سرعت سرورهای آن نیز طوری است که شما لذت ببرید و به طور آنلاین با موبایل و تبلت بازی کنید. برخی‌ها بازی «خروس جنگی» را با بازی «کلش‌اف‌کلنز» مقایسه می‌کنند و از تعابیری مانند «کلش‌ آو خروس» برایش استفاده می‌کنند. 

پیرامون این بازی یک جامعه کاربری بسیار قدرتمندی تشکیل شده است؛ به طوری که می‌توانید در اینترنت و سایت‌های و کانال‌های مختلف با دیگران تبادل اطلاعات و مهارت کنید و مشکلات خود را رفع نمایید.

در رسانه‌ها نیز نقدهای بسیار زیادی برای این بازی نوشته شده است که علاقه‌مندان می‌توانند با خواندن‌شان بیشتر با سبک و طراحی و فضای بازی آشنا شوند. 

«خروس جنگی» بازی موبایل ایرانی است که بی‌شک تا مدت‌ها شما را سرگرم و حس مبارزه‌طلبی و پیروزی شما را تحریک می‌کند. محیط فارسی این بازی نیز به کاربران ایرانی کمک بسیار زیادی می‌کند و مقداری طنز نیز دارد. 

این بازی را از روی لینک‌های نیز برای اندروید و آی‌او‌اس دانلود کنید:

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟