نگران فراموش کردن رمز عبور روتر خود نباشید!
27/07/1395 - 09:21
دانلود کنید: اپلیکیشن بازیابی رمزعبور مودم و روتر + آموزش
برای ورود به تنظیمات روتر وای‌فای خود نیاز به کلمه کاربری و رمز عبور دارید. هر روتر یک رمز عبور اولیه دارد که ممکن است در هنگام نصب توسط شما یا نصاب اینترنت عوض شده باشد و بعد به مرور زمان فراموش شود. ما در ادامه ابزاری معرفی می‌کنیم که در کمتر از چند ثانیه رمز عبور مودم یا روتر شما را پیدا می‌کند.

یکی از روش‌های بازیابی رمز عبور دستگاه‌های مودم یا روتر ریست کامل و کارخانه‌ای دستگاه است که باعث می‌شود تمام تنظیمات اینترنت و شبکه وای‌فای شما نیز پاک شود و مجبور شوید از ابتدا اینترنت ADSL را نصب و شبکه وای‌فای خودتان را راه‌اندازی کنید. 

ابزار Router Password Recovery به‌راحتی و بسیار ساده در کمتر از چند ثانیه می‌تواند کلمه کاربری و رمز عبور روتر وای‌فای یا مودم اینترنت شما را بازیابی و به شما اطلاع بدهد. این نرم‌افزار سبک و کم حجم مبتنی بر دستورات خط فرمان است و البته نیازی نیست شما دستوری وارد کنید. 

وقتی این نرم‌افزار را دانلود و نصب می‌کنید؛ پس از اجرا کلمه کاربری و رمز عبور شما را درون یک فایل متنی به نام passlist ذخیره می‌کند. شما با باز کردن این فایل متنی می‌توانید رمزعبور روتر خود را ببینید. 

Router Password Recovery هم برای سیستم‌عامل‌های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی کاربرد دارد و هم روی ویندوز ایکس‌پی تا ویندوز ۱۰ نصب و اجرا می‌شود. معمولا مودم/روترها از متد احرازهویت HTTP BASIC/DIGEST روی آدرس IP مانند ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱استفاده می‌کنند. اما نرم‌افزار Router Password Recovery با استفاده از حدس زدن رمزعبور و استفاده از کتابخانه‌ای از کلمات کاربری و رمز عبور سعی می‌کند سریعا رمزهای عبور دستگاه‌های معروف را تست زده و به شما رمز عبور صحیح را بگوید. 

این نرم‌افزار را می‌توانید از روی لینک زیر دانلود کنید:

دانلود نرم‌افزار Router Password Recovery

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟