دانلود کنید: با اپلیکیشن «بوتیک» لباس مورد علاقه خود را انتخاب کنید
این درست است که لباس و پوشش یکی از نشانه‌های شخصیتی افراد است؛ صرف پوشش نمی‌تواند معیار مناسبی برای قضاوت شخصیت و رفتار دیگران باشد. اما این بدان معنا نیست که نباید به لباس و پوشش اهمیت داد؛ بلکه شیک‌ و تمیزپوشی از ظرافت‌های موثر در ارتباط‌گیری موفق میان افراد جامعه است.

اگر شما هم زمان مورد نیاز برای حضور در فروشگاه‌ها و خریداری لباس مورد نظرتان را ندارید؛ یا خرید مجازی را ترجیح می‌دهید، اپلیکیشن رایگان «بوتیک» برای شما طراحی شده است.  بوتیک یک جستجوگر لباس از فروشگاه‌های مجازی و فیزیکی است و خریداران می‌توانند بر اساس رنگ، قیمت و موقعیت مکانی، به جستجوی لباس مورد نظرخود بپردازند.
شاید شما به دلایل مختلف زمان لازم را برای گشت‌و‌گذار در فروشگاه‌های عرضه لباس نداشته باشید. اینجا هم فناوری به کمک شما آمده تا ویترین فروشگاهی با هزاران مدل لباس را در تلفن همراه شما برپا کند. با دریافت و نصب اپلیکیشن رایگان جستجوگر لباس «بوتیک» بر روی گوشی یا تبلت خود می‌توانید به سادگی تن‌پوشی را که به دنبالش هستید را انتخاب کرده و به صورت حضوری یا غیرحضوری آن را خریداری کنید.

در بوتیک تنوع بی نظیری از مدل لباس از جمله لباس مجلسی، مانتو، شال و روسری، کت شلوار، کیف و کفش، لباس بچه گانه با بیش از 800 فروشگاه پوشاک در سراسر کشور موجود است. این اپلیکیشن دسته‌بندی‌‌های متنوع و بازه‌های قیمتی گسترده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا دایره انتخاب شما وسیع‌تر شود. در این پست می‌توانید این اپلیکیشن اندرویدی را دانلود کنید:

 

 

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟