جست‌وجو در آگهی‌های استخدامی سراسر ایران
دانلود کنید: اپلیکیشن مرجع آگهی‌های استخدامی برای جویندگان کار
دیگر وقتش رسیده برای یافتن یک کار و درآمد مناسب به جای روزنامه به سراغ سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی بروید که شما را به طور هوشمند به سوی یک شغل خوب و مناسب هدایت می‌کنند. اپلیکیشن‌هایی که در هر دقیقه به‌روزرسانی می‌شوند و صدها آگهی استخدام از سراسر کشور را روی گوشی موبایل‌تان به شما نشان می‌دهند.

این روزها سایت‌ها و برنامه‌های کاریابی و استخدام زیادی راه‌اندازی شده‌اند ولی همه این ابزارها به عنوان یک مرجع کامل از تمامی آگهی‌های استخدامی سراسر کشور شناخته نمی‌شوند و نقایصی دارند. در این میان؛ می‌توان روی اپلیکیشن «ای استخدام» حساب ویژه‌ای باز کرد چون هم توسط یک سایت بزرگ و معتبر آگهی‌های استخدامی حمایت و پشتیبانی می‌شود و هم مرجعی کامل برای کاریابی و جست‌وجو در آگهی‌های استخدامی سراسر کشور محسوب خواهد شد. 

این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل اندروید عرضه شده است و علاوه بر ظاهر گرافیکی بسیار خوب؛ امکان جست‌وجو و دریافت پیام جدیدترین آگهی‌های استخدام براساس شهر و رشته به صورت نوتفیکیشن را دارد. این اپلیکیشن فقط برای کاریابی نیست و کارفرماها نیز می‌توانند با ورود و ثبت‌نام در سامانه ویژه آن؛ به دنبال نیروهای کار مناسب و متخصص خود باشند. 

وقتی این اپلیکیشن را نصب می‌کنید؛ با منوی اصلی برنامه روبرو می‌شوید که امکان جست‌وجو در آگهی‌ها را به شما می‌دهد. برای استفاده از این قابلیت حتما باید در سیستم ثبت‌نام رایگان کرده باشید. در هنگام ثبت‌نام می‌توانید رشته یا موقعیت شغلی را به همراه شهر و استان محل درخواست وارد و براین‌اساس در آگهی‌های استخدامی جست‌وجو انجام شود. 

برای مشاهده اطلاعات یک آگهی استخدامی می‌توانید روی آگهی تقه بزنید. و اطلاعات تماس و ایمیل کارفرما را مشاهده کنید. می‌توانید در یک جست‌وجو چندین آگهی را انتخاب و علامت‌گذاری کنید تا سر فرصت به سراغ بررسی هر کدام بروید. 

یکی از مزایای اپلیکیشن «ای استخدام» جست‌وجو در سایر نقاط کشور به جز شهر تهران است. همچنین می‌توانید براساس تاریخ انتشار آگهی در تهران و ایران به دنبال کار باشید. جویندگان کار می‌توانند برنامه را طوری تنظیم کنند که فقط آگهی‌های مورد علاقه‌شان نشان داده شود. همچنین می‌توانید در آگهی‌های بانکی هر روز به دنبال شغل مناسب خود باشید. 

حرف آخر اینکه اپلیکیشن «ای استخدام» امکانات بسیار مناسبی در اختیار جویندگان کار قرار می‌دهد و این امکان برایشان فراهم می‌شود تا در آگهی‌های استخدامی سراسر کشور به دنبال شغل مناسب خود باشند و سریع‌تر و مطمئن‌تر فرصت‌های درآمدزایی را بررسی کنند. این اپلیکیشن به عنوان یک مرجع خوب استخدامی شناخته می‌شود و گرافیک خوب در کنار قابلیت جست‌وجوی پیشرفته دلایل برتری آن نسبت به نمونه‌های مشابه است. از لینک زیر می‌توانید اپلیکیشن «ای استخدام» را از روی کافه‌بازار دانلود کنید:

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟