هدیه‌ای برای مشترکان ایرانسل
دانلود کنید: با اپلیکیشن «زوم‌ایرانسل» آنلاین فیلم ببینید!
با ارزان‌شدن اینترنت و عرضه بسته‌های تخفیفی اینترنت موبایل از سوی اپراتورها، امکان تماشای آنلاین و بدون تاخیر فیلم‌ها و برنامه‌های زنده بیشتر از گذشته فراهم شده است. در همین راستا، اپراتور دوم همراه سرویسی را تحت عنوان «زوم ایرانسل» راه‌اندازی کرده که توسط یک اپلیکیشن، خدمات تصویری متنوعی را به مشترکان خود ارائه می‌‌کند. با زوم ایرانسل، شما می‌توانید مجموعه متنوعی از محتوای تصویری، فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های زنده تلویزیونی را ببینید.

برنامه اندرویدی «زوم ایرانسل» به شما امکان می‌دهد تا به مجموعه متنوعی از محتواهای تصویری اعم از برنامه‌های زنده تلویزیونی، فیلم‌های سینمایی، سریال ، کلیپ، مستند، سخنرانی و غیره به صورت رایگان و با هزینه، دسترسی داشته باشید و برنامه مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تماشا کنید. برای این کار کافی است با استفاده از شماره سیم‌کارت اعتباری و «رمز ایرانسلی» خود وارد برنامه زوم شده، فایل مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین تماشا کنید.

دانلود کنید: با اپلیکیشن «زوم‌ایرانسل» آنلاین فیلم ببینید

از قابلیت‌های اصلی این برنامه کاربردی می‌توان به کیفیت بالای پخش محتوا، تنوع محتوا و همچنین امکان خرید آسان از طریق حساب سیم کارت اعتباری اشاره نمود. لازم بذکر است که رمز ایرانسلی، همان رمز کنترل حساب اینترنتی شماست که با استفاده از آن می‌توانید به برنامه‌های کاربردی و پورتال‌های ایرانسل وارد شوید و اگر هنوز آن را دریافت نکرده‌اید، یک پیامک بدون متن به ۱۳۰ بفرستید.

 

دانلود کنید: با اپلیکیشن «زوم‌ایرانسل» آنلاین فیلم ببینید

دانلود کنید: با اپلیکیشن «زوم‌ایرانسل» آنلاین فیلم ببینید

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟