معرفی اپلیکیشن‌های حوزه خدمات
دانلود کنید: دسترسی رایگان به خدمات همراه اول با اپلیکیشن «همراه»
امروزه برای تمامی مشترکان اپراتورهای تلفن همراه، دریافت انواع خدمات پیامکی، تبلیغاتی، آواهای انتظار و غیره از طریق اینترنت میسر است. اما به دلایل مختلف، برخی مواقع مراجعه به سایت اپراتورها امکان‌پذیر نیست. اپراتور همراه اول برای آسایش و دسترسی سریع و رایگان مشترکان خود اپلیکیشن «همراه» را معرفی کرده است. با این اپلیکیشن، تمامی مشترکان همراه اول دارای گوشی‌های اندرویدی می‌توانند بدون نیاز به حفظ سرشماره‌های مختلف، به سرویس‌ها وخدمات همراه اول دسترسی داشته باشند.

shabake-mag.jpg

این اپلیکیشن اندرویدی، برای دسترسی آسان، سریع و رایگان شما به انواع سرویس‌ها و خدمات مرتبط با سیم کارت‌های همراه اول طراحی و پیاده‌سازی شده است. شما با نصب این نرم‌افزار به روی گوشی تلفن خود می‌توانید به آسان‌ترین شکل ممکن و تنها با چند کلیک از امکانات مختلف آن بهره‌مند شوید و نیاز‌های خود را به صورت آنی مرتفع سازید. با اپلیکیشن همراه، دیگر نیازی به وارد‌کردن کدهای دستوری برای درخواست و انجام عملیات‌های مختلف نخواهید داشت.

از امکانات این اپلیکیشن می‌توان به خدمات مکالمه، آوای انتظار، جیرینگ، انتقال اعتبار، پیشنهادهای تشویقی و مناسبتی، انجمن هواداران فوتبال و سرویس همراهان اول در کنار خدمات GPRS اشاره کرد. همچنین انجام عملیات شارژ و آگاهی از مانده اعتبار برای مشترکان اعتباری و دریافت خلاصه قبض دوره، دریافت مبلغ میان‌دوره، دریافت خدمات حضوری که شامل دریافت رمز یکبار مصرف (OTP)، دریافت رمز دوم می‌شود نیز برای مشترکان دائمی در نظر گرفته شده است.

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟