آشپزی با طعم فناوری
دانلود کنید: اپلیکیشنی کاملا رایگان برای آموزش آشپزی، دسر و نوشیدنی
اگر شاغل هستید و در اوقات فراغت به رفع و رجوع کارهای شخصی خود می‌پردازید، یا اگر ترجیح می‌دهید تا در کنار خانواده به انجام بخشی از کارهایتان بپردازید، انتخاب و طبخ غذا برایتان مشکل خواهد بود. البته شما می‌توانید غذای آماده سفارش دهید؛ اما کیفیت و سلامت غذا برایتان مهم است و در ضمن دوست دارید تا دسترنج خودتان را میل کنید. نگران نباشید، با اپلیکیشن «لذت آشپزی» می‌توانید در کمترین زمان انواع غذا و دسرهای مختلف را تهیه کرده و در کنار تجربه لذت آشپزی، به کارهایتان نیز برسید.

با برنامه «لذت آشپزی» می‌توانید انواع غذاها و دسرهای مختلف را به راحتی و بدون نگرانی تهیه کنید و از خوردن آنها لذت ببرید. همچنین هر روز جدیدترین دستورهای آشپزی را در این برنامه دریافت کنید. دستور غذاهایی را که به آنها علاقه دارید در قسمت علاقه‌مندی‌ها قرار دهید تا هیچوقت آنها را از دست ندهید و به سادگی و در همه جا به آنها دسترسی داشته باشید.

این اپلیکیشن بخش‌هایی چون سفره ایرانی، غذاهای ملل، پیش‌غذاها، شیرینی و دسر، سالادها، نوشیدنی‌ها و مخلفات را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با اطمینان بیشتری به یک آشپزی فناورانه بپردازید. تمام بخش‌های این برنامه رایگان است و می‌توایند انواع غذاها و دسر و نوشیدنی را با دیگران در شبکه‌های اجتماعی یا کانال‌های تلگرام و واتس‌آپ به اشتراک بگذارید. 

این برنامه کاربردی را از لینک زیر دانلود کنید:
 

 

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟