حال‌و‌هوای دستگاه خود را المپیکی کنید
دانلود کنید: زیباترین تصویر زمینه المپیک 2016 برای دستگاه‌های اپل
همانطور که مطلع هستید، رقابت‌های تابستانی المپیک ریودوژانیرو 2016 چند روزی است که شروع شده تا بهترین‌‌های جهان در هر رشته ورزشی انتخاب و معرفی شوند. در ادامه می‌توانید تصویر زمینه المپیکی منتخب با کیفیت بالا را برای آی‌پد، آی‌فون، آی‌پد‌تاچ، مک و اپل‌واچ دانلود کرده و حال و هوای دستگاه اپلی خود را المپیکی کنید.

- دانلود مستقیم عکس از روی آی‌پد و آی‌فون:

از روی دستگاه خود لینک تصویر را لمس کنید. سپس در پنجره جدید باز شده، روی آیکون "سافاری" در پایین مرورگرتان را لمس کرده و سپس گزینه Save Image‌ را بفشارید تا عکس بر روی دستگاه شما ذخیره شود. همچنین در کامپیوتر بر روی لینک باز شده عکس کلیک راست کرده و گزینه Save Image As را انتخاب کنید.
 

دانلود تصویر زمینه المپیک 2016 برای دستگاه‌های آی‌پد

دانلود تصویر زمینه المپیک 2016 برای دستگاه‌های آی‌فون

 

- دانلود مستقیم عکس از روی اپل‌واچ:

از روی دستگاه خود لینک تصویر را لمس کنید. سپس در پنجره جدید باز شده، روی آیکون "سافاری" در پایین مرورگرتان را لمس کرده و سپس گزینه Save Image‌ را بفشارید تا عکس بر روی دستگاه شما ذخیره شود. سپس از روی گوشی آی‌فون، اپلیکیشن عکس را باز کرده و عکس جدید را به آلبوم اشتراک عکس‌ها با اپل‌واچ منتقل کنید. حالا می‌توانید به اپل‌واچ بروید و تصویر جدید را از طریق watch face انتخاب کنید.

دانلود تصویر زمینه المپیک 2016 برای دستگاه‌های اپل واچ

 

- دانلود و نصب روی دستگاه مک:

روی عکس کلیک کنید تا در صفحه مرورگر با سایز کامل بارگذاری شود. بر روی عکس کلیک راست کرده و گزینه Save Image As را انتخاب کنید تا عکس بر روی هارددیسک ذخیره شود. در اولین قدم می‌توانید بر روی عکس ذخیره شده کلیک راست کرده و با انتخاب گزینه Set As Desktop Background، تصویر را به صورت مستقیم بهعنوان تصویر زمینه انتخاب کنید.  همچنین می‌توانید روی فضای دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Change Desktop Background را انتخاب کنید. در جعبه Desktop & Screen Saver، بر روی کلید "+" کلیک کنید. وارد پوشه محل ذخیره عکس شوید و بر روی نام عکس دو بار کلیک کنید تا انتخاب شود.

دانلود تصویر زمینه المپیک 2016 برای کامپیوترهای مک

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟