درخواست آنلاین تاکسی
دانلود کنید: با اپلیکیشن TAP30 راحت تاکسی بگیرید و آنلاین کرایه بدهید!
با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید از هر کجای تهران یک تاکسی با موبایل سفارش بدهید و هزینه آن را آنلاین پرداخت کنید. این اپ موبایل به شما اجازه می‌دهد اطلاعات تاکسی و راننده را مشاهده و با راننده تماس بگیرید و راهنمایی‌اش کنید زودتر به مکان مورد نظر شما برسد. این برنامه برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS عرضه شده است.

1606683296_1_0.gif

سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل سفارش تاکسی یا خودرو مبتنی بر اینترنت یا مکان در جهان سابقه زیادی دارند اما در ایران شاهد چنین سیستم‌هایی نبودیم تا اینکه در یک سال اخیر چندین سرویس راه‌اندازی شده است که بهترین‌شان سرویس و اپلیکیشن TAP30 است. این اپلیکیشن که توسط یک شرکت استارت‌آپی راه‌اندازی شده به شما این امکان را می‌دهد در سراسر شهر تهران از طریق موبایل و اینترنت یک تاکسی سفارش بدهید و بعد به صورت آنلاین مسیر رسیدن تاکسی تا مکان خود و اطلاعات راننده و ماشین را ردگیری و هزینه تاکسی را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

در این سرویس دیگر نیازی به تماس تلفنی برای درخواست آژانس یا دادن آدرس نیست و پیش از اینکه تاکسی برای شما حرکت کند، هزینه این سرویس شما مشخص است و می‌توانید با شارژ حساب خود از قبل هزینه را پرداخت کنید. این سرویس سعی می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین تاکسی‌ها سطح شهر را برای شما اعزام کند و از امکاناتی مانند کولرگازی و غیره برخوردار خواهید شد. 

این اپلیکیشن روی اندروید و iOS فعلا برای شهر تهران عرضه شده است اما طبق وعده مدیران TAP30 به زودی برای شهرهای بزرگ دیگر کشور راه‌اندازی خواهد شد. شما را دعوت می‌کنیم برای یک بار این سرویس را آزمایش کنید و مدرن و راحت و سریع آژانس بگیرید:

 

مطلب پیشنهادی

چگونه با اسنپ، بدون دردسر تاکسی درخواست کنیم؟
معرفی و آموزش کار با برنامه اسنپ (Snap)

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟