معرفی اپلیکشین‌های کاربردی
دانلود کنید: با اپلیکیشن «گوشیتو رنگی کن» جان تازه‌ای به گوشی خود ببخشید
اگر از کاربران تنوع‌طلب هستید و خیلی زود از طرح یا رنگ زمینه گوشی تلفن‌تان خسته می‌شوید یا اگر از جستجوی عکس زمینه مناسب کلافه شده‌اید و دوست دارید تا نمایشگر گوشی رنگ‌های زیبا و مطابق با سلیقه و روحیه شما را نمایش دهد، پیشنهاد می‌‌کنیم که اپلیکیشن "گوشیتو رنگی کن" را از دست ندهید. این نرم‌افزار کم‌حجم بسیار کاربردی است و از قابلیت‌هایی چون امکان انتخاب رنگ دلخواه برای تصویر زمینه، اضافه کردن رنگ دلخواه به برنامه و امکان ادغام رنگ‌های مورد علاقه برای تصویر زمینه برخوردار است.

این درست است که سازندگان تلفن همراه تصاویر زمینه مناسب با حال و هوای مدل گوشی را طراحی کرده و به عنوان تصاویر پیش‌فرض در اختیار کاربران قرار می‌دهند؛ اما سلیقه‌ها متنوع است و گروه زیادی از کاربران تلفن همراه همواره به جست‌و‌جوی تصویر زمینه زیبا هستند.

دانلود کنید: با اپلیکیشن "گوشیتو رنگی کن" جان تازه‌ای به گوشی خود ببخشید

"گوشیتو رنگی کن" اپلیکیشنی کم حجم است که کار با آن بسیار ساده است. کافی است که آن را روی تلفن همراه خود نصب کرده و از بخش‌های مختلف آن به رنگ‌آمیزی و تغییر چهره صفحه نمایشگرتان اقدام کنید. این نرم‌افزار از قابلیت‌هایی چون امکان انتخاب رنگ دلخواه برای تصویر زمینه، اضافه کردن رنگ دلخواه به برنامه و  امکان ادغام رنگ های مورد علاقه برای تصویر زمینه برخوردار است.

 

دانلود اپلیکیشن اندرویدی "گوشیتو رنگ کن"

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟