دانلود کنید: با این دو اپلیکیشن مصرف اینترنت تلفن همراه‌تان را مدیریت کنید
در حال حاضر اپراتورهای تلفن همراه داخلی "بسته‌های اینترنت موبایل" متنوعی را به مشترکان خود عرضه می‌کنند که متناسب با نیاز، مورد توجه قرار می‌گیرند. اما بیشتر مشترکان از تمام شدن سریع حجم ترافیک‌شان گله‌‌منداند و بسته‌های آنها خیلی زودتر از آنکه فکر می‌کنند، پایان می‌یابد. اگرچه بارگذاری سایت‌هایی با عکس‌های پرتعداد و دانلود‌های متعدد از دلایل اتمام بسته‌‌های دیتا است؛ اما می‌توانید با نصب یک اپلیکیشن میزان استفاده از اینترنت موبایل خود را کنترل کنید. Network Monitor اپلیکیشنی است که در زمان‌‌های مشخصی اتصال شبکه شما را مورد ارزیابی و آزمایش قرار داده و نتایج را یک بانک اطلاعاتی بر روی گوشی شما ذخیره می کند. همچنین اپلیکیشن Data Monitor برای مدیریت و نظارت بر میزان مصرف اینترنت از طریق اتصال‌های مختلف وای‌فای، جی‌پی‌آر‌اس برای دستگاه‌های اندرویدی است.

1606683296_1_0.gif

برنامه کاربردی Network Monitor به‌صورت لحظه‌‌ای، میزان ارسال و دریافت فایل دیتا از طریق اینترنت سیم‌کارت را کنترل می‌کند و قادر است تا آنتن‌‌های سلولی اطراف محل استقرار یا زندگی شما را مورد ارزیابی قرار دهد و در صورت یافتن مشکلات احتمالی اتصال در این برج‌‌ها، گزارش آن را ذخیره کند.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Network Monitor برای کنترل و مدیریت اینترنت موبایل

کلیه گزارش‌های این اپلیکیشن در فایل‌‌هایی با فرمت Excel ،CSV ،HTML ،KML ذخیره شده تا در هنگام لزوم، مورد استفاده شما قرار گیرد. همچنین اپلیکیشن "نتورک مانیتور" اطلاعاتی چون نوع شبکه (HSPA ،EDGE یا وای‌فای)، SSID وای‌فای، موقعیت دستگاه، شناسه برج سلول، میزان قدرت سیگنال و اطلاعات مختلف دیگر را در اختیار شما قرار دهد.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Network Monitor برای کنترل و مدیریت اینترنت موبایل

اما اپلیکیشن Data Monitor محصول AndCreate است که برای مدیریت مصرف اینترنت و نظارت بر میزان مصرف اینترنت از طریق اتصال‌های مختلف وای‌فای، جی‌پی‌آر‌اس برای دستگاه‌های اندرویدی است. این برنامه میزان مصرف روزانه شما را به صورت دقیق نمایش داده و این امکان نیز فراهم است تا برای مصرف روزانه خود سقف و محدودیت بگذارید تا نتوانید از حجم معینی بیشتر اینترنت استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Data Monitor برای کنترل و مدیریت مصرف اینترنت موبایل

فهرستی از همه برنامه‌هایی که در هنگام اتصال اینترنت از حجم شما مصرف می کنند را به همراه میزان مصرف برایتان نمایش داده می‌شود تا آگاه باشید که هر برنامه چه مقدار از پهنای باند شما را مصرف کرده است. نمایش میزان مصرف اینترنت با نمودار به صورت دقیق، ویجت اختصاصی، نمایش سرعت انتقال دیتا، پشتیبانی از زبان‌های مختلف و محیط کاربری ساده و کاربرپسند از ویژگی‌های اپلیکیشن Data Monitor است.

 

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Data Monitor برای کنترل و مدیریت مصرف اینترنت موبایل

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟