یک لانچر زیبا و کاربردی برای دستگاه اندرویدی شما
دانلود کنید: با CM Launcher چهره تلفن‌ همراه‌تان را متحول کنید
پرتاب‌کننده‌ها که به "لانچر" نیز معروف‌اند، نرم‌افزارهای کم حجم و کاربردی هستند که روی تلفن‌‌ همراه یا تبلت‌های اندرویدی نصب شده و با تغییر رابط کاربری و گرافیکی سیستم‌عامل اندروید، چهره بصری تلفن همراه را متحول می‌کنند. علاوه بر این، برخی از میان‌برها و امکانات جانبی را که به صورت پیش‌فرض در اندروید وجود ندارد، به امکانات گوشی اضافه می‌کنند. CM Launcher 3D یکی از پرسرعت‌ترین لانچرهای سیستم‌عامل اندروید است که توسط شرکت معروف Cheetah Mobile طراحی شده است. در ادامه می‌توانید این نرم‌افزار زیبا را دانلود کنید.

1606683296_1_0.gif

لانچر CM Launcher  فقط 4.75 مگابایت حجم داشته و دسته‌بندی برنامه‌ها، بازی‌ها و قراردادن آنها در پوشه‌های مخصوصاز مزیت‌های اصلی آن است. لانچر CM Launcher برنامه های مخرب و ویروسی را کنترل و در مقابل آثار مخرب آنها از اسمارت‌فون شما محافظت می‌کند. علاوه بر موارد فوق، این نرم‌افزار کاربردی تاثیر مناسبی در سرعت اجرای برنامه‌ها دارد.

دانلود کنید: با CM Launcher چهره تلفن‌ همراه‌تان را متحول کنید   دانلود کنید: با CM Launcher چهره تلفن‌ همراه‌تان را متحول کنید

اگر گوشی یا تبلت شما در اجرای برنامه‌ها با تاخیر یا مکث همراه است، پیشنهاد می‌کنیم که این لانچر را نصب کنید تا از تغییرات بصری و پردازشی آن شگفت‌زده شوید.

 

دانلود لانچر CM Launcher ver.1.37.1 برای دستگاه‌‌های اندرویدی

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟