معرفی اپلیکیشن‌‌های بانکداری الکترونیک
دانلود کنید: اپلیکیشن‌های بانک‌‌های معروف ایرانی
بانکداری الکترونیکی از خدمات جامع شهری بر بستر اینترنت است که علاوه بر آسان کردن چرخه عملیات‌های بانکی، از ایجاد و تکرار سفرهای پرتعداد درون شهری که بیشترین تاثیر را در افزایش آلودگی هوا، ترافیک، مصرف سوخت و صرف هزینه‌‌های غیر ضرور دارد، جلوگیری می‌کند.

خوشبختانه امروزه می‌توان تنها با یک تلفن همراه هوشمند و نصب برنامه‌های کاربردی "همراه بانک" که به صورت اختصاصی و توسط هر یک از بانک‌ها نوشته و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند، بدون مراجعه به شعبات بانک‌ها و از طریق سرویس‌های پیامکی، خدمات واریز وجه، حواله‌جات، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن و ... را به سادگی و در کمترین زمان انجام داد. اما شاید برخی مواقع یافتن این اپلیکیشن‌ها کمی زمان‌بر باشد، در این مطلب می‌توانید اپلیکیشن‌‌‌های بانک‌های معروف  را دانلود کنید.

همراه بانک ملت

دانلود کنید: اپلیکیشن‌ "همراه بانک" بانک‌‌ ملت

سامانه همراه بانک، برای ساده‌کردن استفاده از سامانه بانکداری از طریق پیامک، طراحی و تولید نرم‌افزاری تحت زبان برنامه‌نویسی جاوا، آندروید، ویندوز موبایل و آی او اس اپل صورت گرفته‌است تا متقاضیان با استفاده از آن خدمات متنوعی دریافت‌ کنند.

دانلود همراه بانک ملت برای گوشی‌های اندروید

دانلود همراه بانک ملت برای گوشی‌های iOS

دانلود همراه بانک ملت برای گوشی‌های ویندوزفون

موبایل بانک تجارت

دانلود کنید: اپلیکیشن‌ "همراه بانک" بانک‌‌ تجارت

موجودی و گردش، مشاهده گردش حساب‌های تجارت، مشاهده مانده کارت‌های تجارت، مشاهده مانده کارت‌های شتابی (باکسر کارمزد)، ارسال صورتحساب به ایمیل، مدیریت حساب‌ها و کارت‌ها، پرداخت قبض توسط حساب‌ها و کارت‌های تجارت و کارت‌های شتاب، امکان یافتن نزدیکترین شعبه یا  ATM، انتقال وجه، انتقال وجه پایا و ساتنا و ....

ورود به صفحه دانلود اپلیکیشن "موبایل بانک تجارت" برای تلفن‌های اندروید، آیفون، ویندوزفورن و جاوا

 

همراه بانک ملی

دانلود کنید: اپلیکیشن‌ "همراه بانک" بانک‌‌ ملی

جهت استفاده از کلیه سرویسهای سامانه همراه بانک با در دست داشتن اصل کارت ملی به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم فعال‌سازی همراه بانک اقدام نمایید. لازم به ذکر است در نسخه جدید همراه بانک برای دریافت کلیه خدمات این سامانه تکمیل فرم فعال‌سازی در شعب بانک الزامی است.

ورود به صفحه دانلود اپلیکیشن "همراه بانک ملی" برای تلفن‌های اندروید، آیفون، ویندوزفورن و جاوا

 

همراه بانک سپه

دانلود کنید: اپلیکیشن‌ "همراه بانک" بانک‌‌ سپه

به اطلاع می‌رساند برنامه همراه بانک سپه نسخه مشتری‌محور با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید، iOS و ویندوز فون، آماده بهره‌‌برداری است.
 

ورود به صفحه دانلود اپلیکیشن "همراه بانک سپه" برای تلفن‌های اندروید، آیفون، ویندوزفورن و جاوا


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال