ویژگی مرورگر اج را در گوگل کروم هم فعال کنید
چگونه ویژگی Smooth Scroll را در گوگل کروم فعال کنیم؟
درست به‌مانند گوگل کروم، مرورگر اج هم ویژگی‌ها و امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اج در مقایسه با کروم خیلی سبک‌تر است. یکی از بهترین و بارزترین خصوصیات مرورگر اج Smooth Scroll است. اما صادقانه بگوییم که فقط به‌خاطر این ویژگی نمی‌توان به مرورگر اج سوییچ کرد. در این مطلب، یک روش کارآمد و کارساز را به‌شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید Smooth Scroll را در مرورگر گوگل کروم فعال کنید.

گام اول- در ابتدا، وارد کروم وب‌استور شوید و SmoothScroll را جستجو کنید. اگر می‌خواهید مستقیما به مقصد بروید روی این لینک کلیک کنید.

گام دوم- حالا روی Add to chrome و سپس روی Add Extension کلیک کنید.

گام سوم- چند ثانیه صبر کنید تا افزونه SmoothScroll در مرورگر کروم نصب شود. بعد از این‌که نصب شد یک صفحه دیگر برای شما باز می‌شود که داخل آن می‌توانید تغییرات موردنظر را اعمال کنید.

گام چهارم- به‌پایین صفحه بروید تا تنظیمات دیگر مانند کنترل‌های کیبورد را مشاهده کنید.

گام پنجم- در آخرین مرحله، روی Save Settings کلیک کنید و بعد از آن تمام صفحات باز را دوباره بارگذاری کنید یا این‌که کروم را ریستارت کنید.

تمام! حالا می‌توانید از ویژگی Smooth Scroll در مرورگر گوگل کروم نهایت لذت را ببرید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز