راه‌کار جدید جگوار و شل برای تأمین آسایش رانندگان
تماشا کنید: بدون این‌که از خودرو خارج شوید، هزینه سوخت را پرداخت کنید!
شرکت جگوار برای فراهم کردن آسایش سرنشینان داخل خودرو همکاری خود را با شرکت شل آغاز کرده و در کنار آن‌ها یک سیستم جدید پرداخت راه‌اندازی کرده است. این سیستم پرداخت به سرنشینان این امکان را می‌دهد تا با اپل‌پی یا پی‌پل (و هم‌چنین آندروید پی که به‌زودی منتشر می‌شود) بدون این‌که نیازی به پیاده‌شدن از خودرو داشته باشند پول بنزین را در ایستگاه‌های سوخت‌رسانی پرداخت کنند.

این سیستم ابتدا در انگلستان آغاز به‌کار می‌کند و بعد از آن در دیگر نقاط جهان ارائه می‌شود. افرادی که مایل به استفاده از این سیستم پرداخت هستند؛ باید اپلیکیشن Shell را روی دستگاه خود نصب کنند. بعد از نصب شدن؛ اطلاعات اپ روی نمایشگر تاچ‌اسکرین سیستم اینفوتینمنت داخل خودروی جگوار نمایش داده می‌شود. راننده می‌تواند از روی این صفحه نوع پرداخت موردنظرش را از بین اپل‌پی یا پی‌پل انتخاب کند.

سیستم پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های سوخت‌رسانی از روز چهارشنبه برای جگوارهای مدل XE؛ XF و F-PACE در دسترس قرار گرفته است.

راننده به‌کمک این اپ میزان سوخت مورد نیازش را مشخص می‌کند؛ سپس مبلغ آن را پرداخت می‌کند. روی نمایشگر یک رسید بابت مبلغ پرداخت شده نمایان می‌شود و یک کپی از آن به ایمیل وی ارسال می‌شود.

استفاده از سیستم پرداخت با کارت اعتباری مدت‌ها است که در همه جایگاه‌های سوخت‌رسانی پشتیبانی می‌شود ولی بدون شک؛ راه‌کار جدید جگوار کاملا آسایش راننده را تأمین می‌کند چون حتی نیازی به بیرون آوردن کیف پولش نخواهد داشت.

علاوه بر این؛ این نوع پرداخت نویدبخش نوآوری‌های بعدی است: روش‌های پرداخت داخل خودرو که از اپ‌های مربوط به خرده‌فروشان و خدمات‌دهندگان استفاده می‌کند و آن‌ها را با روش‌های پرداخت دیجیتالی مانند اپل‌پی یا آندروید پی ترکیب می‌کند و بلافاصله رسید و اطلاعات مربوط به تراکنش‌ها را برای کاربر ارسال می‌کند. این فرآیند با توجه به این‌که خودروها به‌طور فزاینده‌ای با هم در ارتباط هستند و به سرویس‌های منطقه جغرافیایی مجهز هستند؛ احتمال بیشتری پیدا می‌کند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟