اعلام سه ستاره‌های جاده‌های ایران:
سواری‌های سراتو، پارس تندر و تندر ۹۰ سه ستاره شدند
سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در گزارش ماه گذشته خود اعلام کرد که سه خودروی سواری زیر 100 میلیون تومان موفق شده‌اند تا به لحاظ کیفی، سه ستاره از پنج ستاره کیفی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران را دریافت کنند.

1606683296_1_0.gif

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هر ماه در راستای کنترل و افزایش سطح کیفی محصولات تولید داخل با توجه به استانداردهای داخلی و بین المللی اقدام به تعیین سطح خودروها در بخش‌های قیمتی متفاوت می‌نماید تا خودروسازان با پی بردن به نقاط  ضعف و قوت محصولات تولیدی خود، نسبت به افزایش سطح کیفی آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش دنیای خودرو، بنابر گزارش شهریورماه این سازمان، در گروه خودروهایی در بازه قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، خودروی «کیا سراتو» توانست سه ستاره کیفی را کسب کند و در بالاترین سطح کیفی این محدوده قیمتی قرار گیرد که نسبت به ارزیابی کیفی ماه گذشته، با افزایش یک ستاره نشان از عزم سایپا برای افزایش کیفی آن حکایت دارد. همچنین در گروه خودروهایی با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، پارس تندر و تندر ۹۰ پارس خودرو سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند و در رده با کیفیت ترین های این رده قیمتی قرار گرفتند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟