آخر هفته با شبکه
گالری عکس: هیوندای سوناتا 2018؛ زیبا و خشن
هیوندای سوناتا 2018 (Hyundai Sonata 2018) اوایل امسال به صورت رسمی معرفی شد. در این مطلب گالری عکس کاملی از این خودروی زیبا تماشا می‌کنید.

شرکت خودروسازی هیوندای، برای طراحی سوناتا 2018 از برند لوکس خود یعنی جنسیس الگو گرفته است. برای این خودرو، پیشرانه‌های مختلفی ارائه شده که از جمله آن می‌توان به نمونه 4 سیلندر 2.4 لیتری با قدرت 185 اسب بخار و گیربکس 6 سرعته اتوماتیک و یا نمونه 1.6 لیتری مدل اکو با قدرت 178 اسب بخار و گیربکس 7 سرعته اشاره کرد. همچنین مدل‌های هیبریدی و پلاگین هیبرید نیز برای این سدان کره‌ای عرضه شد. گل سرسبد پیشرانه های هیوندای سوناتا 2018، موتور توربو چهار با قدرت 245 اسب بخار به همراه گیربکس 8 سرعته است. نرم افزارهای اندروید اتو و اپل کارپلی نیز در کنار سیستم تعلیق نرم و فرمان‌پذیری خوشایند موجب رضایت مشتریان شده است.

مطلب پیشنهادی

نگاهی به هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ اسپرت و جوان + عکس و مشخصات


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: