راهکاری برای صرفه‌جويی در وقت ارزشمند شما
سه افزونه گوگل کروم برای صرفه‌جویی در وقت
هر وقت که ایمیل‌های خود را بررسی می‎کنید، نگاهی به بوکمارک‌ها می‎اندازید یا سعی می‎کنید چیزی را در اینترنت پیدا کنید، این افزونه‌ها ساخته شده‎اند تا در وقت با ارزش شما صرفه‌جويي شود.

Checker Plus for Gmail

جی‎میل خود را بدون ترک تبی که در آن هستید بررسی کنید 

اگر می‎خواهيد وقتی از مرورگر کروم استفاده می‎کنید؛ تب جی‌میل خود را ببندید، حالا با خیال راحت این کار را انجام دهید چرا که دیگر از رسیدن ایمیل‌های جديد بی‌خبر نخواهید ماند. این افزونه راهکار بسیار مناسبی است برای این که بفهميد آیا ایمیل جدیدی برای شما رسیده یا خیر. با انواع گزینه‌هایی که در خود دارد، از ظاهر آیکون تا انواع هشداردهنده، به شما برای رسیدن به پیامهای‌تان کمک می‎کند. با این افزونه شما مطمئن خواهید شد که همه چیز آن طور که شما انتظار دارید پیش خواهد رفت. با کلیک روی آیکون این افزونه شما قادر خواهید بود ایمیل‌ها را بخوانید و ایمیل جدید ارسال کنید.

Neater Bookmarks

Neater Bookmarks از صفحات ذخیره شده شما خوب و مرتب نگهداری می‎کند.

اگر چه اين افزونه نمونه مشابه Neat Bookmarks است، اما از زمانی که توسعه‌دهنده آن افزونه بخش نمایش تبلیغات را به نرم‌افزار خود اضافه کرد خیلی‌ها  آن را پاک کردند. این افزونه از لحاظ ظاهری و عملکرد بسیار شبیه به نسخه اصلی است اما معایب آن را ندارد. این افزونه به وسیله یک دایرکتوری ساختار درختی گردش بین بوک‌مارک‌های مورد علاقه شما در پوشه‌ها و زیرپوشه‌ها را آسان می‎کند. علاوه بر این، به شما اجازه می‎دهد با کلیک روی یک دکمه بوکمارک‌های خود را جست‌وجو كنيد.

Google Quick Scroll

QuickScroll در حال نمایش در صفحه تاريخچه وافل در سایت TheNibble.com

وقتی در گوگل به جست‌وجوی چیزی می‎پردازید، فهرستی از نتایج جست‌وجو را مشاهده خواهید کرد که شامل عبارات مورد جستوجوی شما است، اما وقتی وارد وب سایت مورد نظر می‎شوید گاهی برای پیدا کردن آن با مشکل مواجه شده و مجبور خواهید بود برای پیدا کردن دوباره آن از کلیدهای Ctrl+F استفاده کنید، اما این افزونه این مرحله را حذف می‎کند. به سادگی داخل یک کادر ظاهر شده در گوشه سمت راست روی عبارت مورد جست‌وجوی خود کلیک کنید (این همان چیزی است که شما در گوگل دیده بودید)، و سپس این افزونه به طورخودکار شما را به همان نقطه مورد نظر در داخل صفحه هدایت می‎کند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟