حافظه‌های Trident Z جی‌اسکیل به زودی وارد بازار داخلی می شوند؛
با هیولای 3200 مگاهرتزی جی‌اسکیل آشنا شوید + گالری عکس اختصاصی
شرکت جی اسکیل یکی از سازندگان باتجربه حافظه‌های RAM برای کامپیوترهای دسکتاپ است که به تازگی مدل‌های قدرتمندی از حافظه‌های نسل چهارم DDR4 خود را با برند ترایدنت Z به بازار عرضه کرده است. بسته حافظه 16 گیگابایتی مدل Trident Z یکی از محصولات حرفه‌ای این شرکت است که با فرکانس پایه 3200 مگاهرتزی خود از قابلیت اورکلاک بالایی برخوردار بوده و در آزمون‌های جهانی هم موفق شده تا فرکانس 4000 مگاهرتز را در حالت اورکلاک به نام خود ثبت کند!

حافظه‌های DDR4 از قابلیت‌های زیادی برخوردارند. این حافظه‌ها توسط کنترلر مجتمع در پردازنده‌های پلتفرم X99 و Z170 پشتیبانی می‌شوند و نسبت به برادر بزرگتر خود یعنی نسل DDR3 بهینه‌سازی‌های اساسی را تجربه کرده‌اند. شرکت جی اسکیل سال‌های سال است که به تولید حافظه‌های RAM‌ برای کامپیوترهای دسکتاپ اشتغال دارد و به تازگی نمونه‌های پر سرعتی از حافظه‌های نسل چهارم را برای پشتیبانی از پردازنده‌های اسکایلک و چیپ‌ست Z170 به بازار عرضه کرده است. اما حافظه‌های PC4-25600 جی اسکیل از زمان تاخیر 36-16-16-16 برخوردار هستند و 1.35 ولت را برای فعالیت نیاز دارد. برد این حافظه DDR4 با برخورداری از 288 پین به صورت 8 لایه طراحی شده و کیت 16 گیگابایتی آن به صورت دو ماژول 8 گیگابایتی و در بسته‌بندی شکیل در دسترس دوستداران حافظه‌های شرکت جی اسکیل قرار دارد. این حافظه ها به دلیل استفاده از تراشه‌های دست‌چین شده و باکیفیت، از قابلیت بالایی در اورکلاک به خصوص با نیتروژن (LN2) برخوردارند. برخی از خبرها از حضور حافظه‌های ترایدنت Z این شرکت در بازارهای داخلی حکایت دارد.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز