تبلیغی از یک استارتآپ برای آینده
تماشا کنید: قلمی که با جوهر چراغ‌های یک شهر را روشن می‌کند
23 تير 1395
شرکت زیرساخت ژاپنی Kandenko از یک تبلیغ رونمایی کرده است که در آن با استفاده از یک قلم میان چراغ‌های یک شهر نقاشی شده روی کاغذ برق کشی شده و روشن می‌شوند. این تبلیغ می‌خواهد تصویری از آینده را به ما نشان بدهد.

این قلم جادویی را که با استفاده از جوهر مدارهای الکتریکی میان چراغ‌های LED ترسیم می‌کند؛ یک استارت‌آپ ژاپنی به نام Aglc ساخته است. در این فیلم تبلیغاتی با استفاده از این قلم نوری میان خانه‌ها، ساختمان‌ها، لامپ‌های تاریک خیابان‌ها و همه‌جای شهر با جوهر یک لینک ارتباطی وصل می‌شود تا روشن شوند و شهر دوباره به زندگی برگردد و مردم احساس خوبی داشته باشند. 

نقاشی‌های روی کاغذ تماما سه بعدی هستند و نمایی از کتاب‌های آینده را ترسیم می‌کنند. با این قلم جادویی می‌توان کتاب‌ها و نقاشی‌های بسیار هیجان‌انگیزی برای کودکان تولید کرد. شما را به تماشای این ویدیوی کوتاه دعوت می‌کنیم:

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال