ویدیو: سفینه فضایی، ساختمان مرکزی آینده اپل
14 مهر 1394
اپل در حال ساخت یک ساختمان مرکزی جدید(Apple Campus 2) در کوپرتینو است. این ساختمان بسیار زیبا و فوق پیشرفته که از معماری خاصی استفاده می‌کند هنوز به اتمام نرسیده است و طبق گفته اپل قرار است تا پایان سال 2016 تکمیل شود.

هزینه ساخت این ساختمان که فعلا نام «سفینه فضایی» را یدک می‌کشد، بالغ بر 5 میلیارد دلار است و قرار است نزدیک به 12 هزار کارمند را در خود جای دهد. اپل وسواس‌های خاص خودش را در این پروژه نیز دارد و روی معماری و ساخت و همین‌طور مواد استفاده شده در آن نظارت کامل دارد. برخی گزارش‌ها خبر از استفاده پیشرفته‌ترین فناوری‌های دنیا در این ساختمان می‌دهند و حتا اعتقاد دارد اپل دارد یک سبک جدید ساختمان‌سازی و معماری را اجرا می‌کند. طرح نهایی این ساختمان در عکس اصلی این مطلب مشخص است. یک دِرون بر فراز این ساختمان نیمه کاره به پرواز درآمده است و تصاویری 4K از آخرین وضعیت آن در همین ماه اکتبر تهیه کرده که با هم می‌بینیم:

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز