ویدیوی اختصاصی: معرفی مراکز داده ماژولار شرکت آداک در تلکام 2015
06 مهر 1394
گروه توسعه فناوری هوشمند آداک مشتمل بر ده شرکت فعال در حوزه فناوری است و با هدف معرفی راهکارهای مراکز داده جدید در نمایشگاه تلکام 2015 حضور یافته‌اند. آداک می‌گوید برای اولین بار در ایران از مراکز داده ماژولار یا اوپن کامپیوتینگ پلتفرم رونمایی کرده است.

مراکز داده ماژولار یا اوپن کامپیوتینگ نسل جدیدی از مراکز داده هستند که امکان استقلال منابع مختلف مانند پردازنده‌ها، حافظه، شبکه‌سازی و منابع تغذیه وجود دارد و می‌توان هر بخش این مرکزداده را مجزا از بخش‌های دیگر ارتقاء یا تعویض کرد. این نوع مراکز داده رویکرد بسیار جدیدی در دنیا هستند و پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده عمده مراکز داده دنیا را در بربگیرند. 

اگر دوست دارید درباره این مراکز داده و ویژگی‌های آن‌ها بیشتر بدانید این گفت‌وگو با دکتر عبدالرضا رضایی رئیس هیات مدیره شرکت آداک (ADOC) را ببینید:

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال