راهنمای انتخاب بهترین اپراتور برای اینترنت همراه روزانه
بهترین بسته یک روزه اینترنت همراه کدام است؟
یکی از اهداف همیشگی سایت شبکه، ارائه بهترین راهنماهای خرید است تا به این وسیله بتواند به مخاطبان خود کمک کند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند.

اینترنت به جزئی جدایی‌ناپذیر از سبد خرید مردم ایران تبدیل شده است و شبکه به عنوان سایتی فعال در زمینه اخبار و دانستنی‌های اینترنت، وظیفه خود می‌داند به شما عزیزان در انتخاب بهترین اپراتور در زمینه ارائه به صرفه‌ترین اینترنت کمک کند. در همین راستا، امروز جدولی را در اختیارتان قرار می‌دهیم که در آن  قیمت هر یک از بسته‌های اینترنت روزانه به تومان و حجم ارائه شده در آن‌ها به مگابایت درج شده است.

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید: ارزان‌ترین اینترنت ماهانه را انتخاب کنید! - بهمن 96
از آخرین تغییرات در تعرفه اینترنت باخبر شوید

با توجه به این جدول می‌توان نتیجه گرفت که قیمت اینترنت روزانه در بین سه اپراتور اصلی ایران تفاوت چندانی ندارد و تنها نکته قابل توجه در آن، تنوع پایین بسته‌های اینترنت همراه اول است. 

در قسمت بعدی این مطلب، به مقایسه طرح‌های هفتگی اپراتورها خواهیم پرداخت تا بهترین گزینه را برای افرادی که از اینترنت به صورت هفتگی استفاده می‌کنند، انتخاب کنیم.

بهترین بسته یک روزه اینترنت همراه


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال