طراحی منحصربه‌فرد
گالری عکس: نخستین فروشگاه اپل سنگاپور در اوج سادگی و زیبایی
06 خرداد 1396
فروشگاه‌های اپل یک اثر هنری هستند و جدای از این موضوع که چه می‌فروشند؛ بازدیدشان همراه با هیجان و جذابیت تمام‌نشدنی طراحی‌های منحصربه‌فرد خواهد بود.

چند روز پیش اولین فروشگاه فیزیکی اپل در کشور سنگاپور افتتاح شد. این فروشگاه نیز یک طراحی منحصربه‌فرد دارد که در عین زیبایی و سادگی، بسیار شیک و مدرن به نظر می‌رسد. در این فروشگاه به جای استفاده از پله‌های شیشه‌ای که در غالب فروشگاه‌های اپل می‌بینیم، از پله‌های سنگی استفاده شده است و نرده‌ها با ایجاد بریدگی در داخل دیوارها ساخته شده‌اند.

یکی دیگر از ویژگی‌های فروشگاه جدید اپل در سنگاپو، وجود اتاقی مخصوص جلسات خصوصی با شرکای تجاری یا نمایش محصولات ویژه و رایزنی‌های بازاریابی است. در چند فروشگاه اپل شاهد این اتاق‌های جلسه خصوصی بودیم. در ادامه می‌توانید تصاویری از اولین فروشگاه اپل در کشور سنگاپور را مشاهده کنید:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال