ده تصویر کمتر دیده شده
ده تصویر تجسمی اعجاب‌انگیز از دنیای پنهان اطراف ما!
بعضی مواقع برای آن‌که بتوانید داستانی را برای دیگران توضیح دهید به بیش از یک تصویر نیاز دارید. Photoviz مجموعه تصاویری هستند که با استفاده از تکنیک‌های مختلف عکس‌برداری همچون نورپردازی طولانی مدت، موزاییک و ... سعی می‌کنند اطلاعات بصری را به روش‌های متفاوت و جدید ضبط کنند. این تکنیک‌ها به شکل فوق‌العاده جذاب و گیرایی کمک می‌کنند که اطلاعات بصری مختلفی را تنها در قاب یک عکس در اختیار مخاطب خود قرار دهید.

ثبثبثب.gif

نیکلاس فلترن از ویراستاران کتاب Photoviz در این ارتباط گفته است: «من شیفته تصاویری شدم که درون این کتاب قرار دارد. الگوها و ارتباطات آشکار آن‌ها که اغلب با چشم غیر مسلح قابل رویت نیستند به راستی هر بیننده‌ای را شگفت زده می‌کند. مرزهای photoviz محدود و ثابت نیستند، اما امیدوار هستم الهام‌بخشی و اهمیت آن‌ها روشن باشد.»

ترکیب فناوری و تکنیک‌های عکاسی کلاسیک به ما این توانایی را می‌دهد تا به شکلی قدرتمندتر و البته فشرده‌تر از همیشه به داستان‌سازی و تجسم اطلاعات بصری بپردازیم. یک روز کامل از تمامی پروازهای انجام گرفته، شبکه‌های وای‌فای نامریی، تجارت جهانی، روانشناسی قابل مانوس، حرکات، گذر زمان و... تنها بخشی از تصاویر جالبی هستند که درون این کتاب قرار دارد.

در دنیای محصور کننده عکاسی، تصاویر قابل تاملی که با ابزارهای قدرتمند ضبط می‌شوند، درهای تازه‌ای به دنیای پنهانی که پیرامون ما قرار دارند باز می‌کنند. Photoviz یک منبع مهم برای الهام‌بخشی به طراحان و عکاسان به شمار می‌رود. ما در این مطلب تعدادی از این تصاویر مسخ کننده را در گالری تصاویر برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟