تلفیق عنصر هنر با هارمونی شهرنشینی
گالری عکس: ۱۳ نقاشی سه بعدی خیابانی و زیبا را ببینید!
نقاشی سه بعدی از هنرهای زیبا پرشکوهی است که در سال‌‌های اخیر رواج یافته و در حال حاضر می‌توان تلفیق عنصر هنر با هارمونی شهرنشینی را بر دیوار ساختمان‌ها یا کف خیابان‌‌های شهرها مشاهده کرد. در ادامه می‌توانید ۱۳ نقاشی هنری خیابانی و سه بعدی جذاب که با موضوعات طبیعت، محیط زیست، آسمان، دریا و فضا خلق شده را ببینید.

ثبثبثب.gif

امروزه هنر نقاشی پای خود را فراتر از بوم نقاشی گذاشته و گستره این هنر اصیل و محبوب مرز‌های جغرافیایی را نیز در نوردیده است. شاید انتظار داریم که نقاشی‌ها را فقط روی بوم‌های نقاشی ببینیم و از زیبایی آن لذت ببریم، اما در و دیوار ساختمان‌‌ها و حتی کف خیابان‌ها نیز جزیی از قلمرو بزرگ آثار خلاقانه و هنرهای تلفیقی شده است.

نقاشی سه بعدی از هنرهای عصر حاضر است که در سال‌‌های اخیر رواج یافته و در حال حاضر می‌توان تلفیق عنصر هنر با هارمونی شهرنشینی را بر دیوارها و کف خیابان‌‌های شهرها مشاهده کرد. همچنین برخی از فعالان اجتماعی هم برای تهییج افکار عمومی به حفاظت از محیط‌زیست، پیام خود را در قالب نقاشی‌های سه‌بعدی و با موضوعات مرتبط با آسمان و دریا به شهروندان منتقل کرده و قدرت طبیعت را یادآوری می‌کنند.

در ادامه می‌توانید ۱۳ نقاشی هنری خیابانی و سه بعدی جذاب ببینید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟