25/09/1394 - 15:57
گالری عکس روز سوم نمایشگاه الکامپ 2015
در ادامه گشت و گذار در نمایشگاه الکامپ امسال؛ در سومین روز نمایشگاه می‌خواهیم به سراغ سالن 38 برویم و از منظر دوربین شرکت‌ها، خدمات و فناوری‌های حاضر در این سالن را نگاهی گذرا بیندازیم.

1606683296_1_0.gif

بزرگ‌ترین رویداد IT کشور به سومین روز خود رسیده است و طبیعی است که شاهد افزایش تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه باشیم و البته بالا رفتن هیجان و شور و نشاط در سالن‌ها و غرفه‌ها. شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در دو روز آخر سنگ تمام خواهند گذاشت و هرچه در چنته دارند رو می‌کنند. معمولا مدیران رده بالای شرکت‌ها نیز در این دو روز در غرفه‌ها حاضر هستند و بهترین فرصت برای گفت‌وگو، تبادل نظر، رایزنی‌های تجاری و ارتباط مستقیم و رودررو با آن‌ها است. 

در ادامه گشت و گذار در نمایشگاه الکامپ امسال؛ در سومین روز نمایشگاه می‌خواهیم به سراغ سالن 38 برویم و از منظر دوربین شرکت‌ها، خدمات و فناوری‌های حاضر در این سالن را نگاهی گذرا بیندازیم. به نظر می‌رسد سالن 38 مهم‌ترین و بهترین سالن نمایشگاه باشد؛ چون هم شاهد نام‌های بزرگ و برندهای معتبر هستیم و هم شرکت‌های زیرساختی و شبکه‌ای فراوانی غرفه‌هایی با متراژ‌های چند صد متری به خود اختصاص دادند و حسابی غرفه آرایی کردند. محصولات شبکه نیز در این غرفه‌ها در دسترس مستقیم بازدیدکنند‌ها قرار گرفتند. 

لازم به ذکر است که بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، از 23 الی 26 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان علاقه‌مندان است. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟