گالری عکس: نگاهی به منظومه اپل و سیاره‌های نماد هر دستگاه
اگر اپل را منظومه شمسی و آی‌پدپرو را سیاره مشتری بدانیم؛ بقیه محصولات اپل چه کراتی هستند؟ تبلت جدید اپل که ماه‌ها در مورد آن شایعاتی به گوش می‫رسید؛ سرانجام هفته گذشته در مراسم پاییزه اپل معرفی شد. این محصول 12.9 اینچی با کیبورد و قلم منحصربفردش تا اندازه‫ای بیننده را به یاد تبلت سرفیس مایکروسافت می‫اندازد.

به جرأت می‫توان گفت که آی‌پدپرو جهش بزرگی در رده تبلت اپل بوده است. آی‌پدپرو با نام جدید و صفحه‫نمایش بزرگ‫تر فقط به دنبال مصرف‫کننده‫های عادی و معمولی نیست، بلکه می‫توان گفت که آن‫ها طراحان و مبتکران حرفه‫ای را هدف قرار داده‫اند و تمام برنامه‫‫های خود را معطوف این گروه کرده‫اند.
اپل با ظرافت خاصی برای معرفی جدیدترین آ‌یپد خود تا به امروز از عکس پادشاه تمام سیارات منظومه شمسی یعنی مریخ استفاده کرد. سئوالی که این‫جا پیش می‫آید آن است که اگر مشتری، آی‌پدپرو است پس سایر کرات کدام یک از سیارات منظومه شمسی هستند. ما سعی کردیم در این گالری عکس تکلیف دیگر سیاره‌ها و تطابق‌شان با محصولات اپل را روشن کنیم:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال