آغاز تایید احرازهویت دو مرحله‌ای
05 فروردين 1396
از این پس می‌توانید عکس‌های نامناسب اینستاگرام را سانسور کنید
اینستاگرام دو سرویس و ویژگی جدید را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است: سیستم تایید هویت دو مرحله‌ای برای افزایش امنیت کاربران و سانسور عکس‌های مناسب و آزاردهنده.

اینستاگرام از این پس عکس‌هایی را که به هر علت نامناسب تشخیص دهد مات و غیرشفاف می کند و پیام محتوای دارای حساسیت را بر روی آنها به اشتراک می‌گذارد تا کاربران در صورت تمایل بر روی این عکس‌ها کلیک کرده و محتوایشان را ببینند.

قرار است تنها عکس‌هایی در اینستاگرام مات شوند که توسط تعداد زیادی از کاربران به عنوان عکس‌های دارای محتوای نامناسب یا آزاردهنده علامت‌گذاری شوند. این سیاست جدید در مورد ویدئوهایی با محتوای نامناسب هم اعمال می‌شود و البته اگر عکس یا ویدئویی به وضوح سیاست‌های محتوایی اینستاگرام را نقض کند، از روی آن حذف خواهد شد.

از زمان اعمال این سیاست جدید برخی عکس‌های کاربران اینستاگرام به صورت مات نمایش داده می‌شود و کاربران باید برای مشاهده آنها یک بار بر رویشان با دست ضربه بزنند.

اما تغییر مهم‌تر اعمال سیاست تایید هویت دومرحله ای به منظور برای ارتقای امنیت اینستاگرام است که جلوی دسترسی هکرها به حساب کاربری افراد را تنها با اطلاع از کلمه عبورشان می گیرد و در نظر گرفتن یک رمز جدید قابل دریافت از طریق گوشی را ممکن می کند.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟