بعد از نوت ۷؛ نوت ۴ هم سامسونگ هم آتش گرفت!
خطر مرگ: هرگز هنگام خواب گوشی موبایل را کنارتان نگذارید
شما هم عادت دارید هنگام خواب گوشی کنارتان باشد؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است بهتر است به‌طور جدی به فکر ترک این عادت باشید. باز هم حادثه انفجار باتری اسمارت‌فون. اما این بار خبری از نوت ۷ نیست. باتری گوشی سامسونگ نوت ۴ بر فراز آسمان و داخل هواپیما منفجر شد.

یکی از مسافران پرواز داخلی چین گوشی خود را برای شارژ به برق وصل کرده بود. این گوشی حوالی ساعت ۴ صبح و درست در کنار یک دختر بچه ۵ ساله منفجر شد. به گزارش Guizhou Metropolitan Daily در اثر این انفجار دست‌ها؛ صورت و موی این دختر دچار سوختگی شد.

به همین دلیل؛ فعلا این دختر ۵ ساله به‌علت شدت سوختگی قادر به خوردن؛ صحبت کردن و یا حتی خوابیدن نیست. حتی والدین او می‌گویند ممکن است بعضی از جراحات تا آخر عمر باقی بمانند.

مطلب پیشنهادی

تماشا کنید: باریک‌ترین شارژر موبایل و لپ‌تاپ دنیا معرفی شد
شارژری که بار سنگینی از روی دوش ما بر می‌دارد

«فنگ لینگ‌لینگ»؛ پدر این دختر به خبرنگاران محلی گفت که این گوشی ماه آگوست سال گذشته میلادی در منطقه Puding یعنی نزدیک به محل سکونت آن‌‌ها در Anshun به قیمت 390 دلار خریداری شد.

فروشنده به وی اطمینان خاطر داده بود که این گوشی اصل بوده و کوچک‌ترین مشکلی در زمینه ایمنی وجود ندارد.

اما سامسونگ برای مشخص کردن علت بروز این حادثه یکی از کارشناسان خود را برای بررسی گوشی فنگ به آنجا فرستاد و وی بعد از مشاهده دقیق این گوشی اذعان کرد که باتری داخل آن تقلبی است.

در پی این حادثه؛ غول کره‌ای تولید کننده اسمارت‌فون با انتشار یک بیانیه گفت: "ما نگران حال کسانی هستیم که آسیب دیده‌اند. از طرف دیگر؛ تماس‌هایی با خریدار گرفته شده تا علت واقعی این حادثه مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرد."

 

برچسب: