ادامه دردسرهای یک فبلت
تاخیر یک پرواز هواپیما فقط به‌خاطر نام «گلکسی نوت ۷»
بردن گوشی گلکسی نوت ۷ به درون هواپیما ممنوع است و بسیاری از خطوط هواپیمایی این موضوع را به مسافران اطلاع‌ می‌دهند. اما در ادامه داستان سریالی گلکسی نوت ۷، یک پرواز متوقف شد و با تاخیر پرواز کرد.

در خطوط هواپیمایی ویرجیانا در فرودگاه سان‌فرانسیسکو، وقتی تمام مسافران سوار هواپیما می‌شوند و هواپیما آماده پرواز است، مسافرین و خدمه پرواز متوجه می‌شوند یک هات‌اسپات به نام Galaxy Note 7_1097 روشن و فعال است. خدمه و تیم امنیتی پرواز به گمان اینکه یک گوشی گلکسی نوت ۷ روشن در این پرواز و در دست یکی از مسافران است، به طور موقت پرواز را لغو می‌کنند. 

خلبان پرواز به برج مراقبت اطلاع می‌دهد که پرواز لغو است و از مسافرین می‌خواهد فردی که صاحب گوشی گلکسی نوت ۷ است؛ خودش را معرفی کند و احتمال جست‌وجوی کیف‌ها و وسایل مسافران وجود دارد. خلبان هواپیما را از مسیر اصلی و باند فرودگاه منحرف می‌کند و وارد یک زمین دورافتاده و خلوت می‌شود. از سوی فرودگاه و برج مراقبت تیم امنیتی به سوی هواپیما حرکت می‌کنند. بعد از جست‌وجو و صحبت با مسافرین معلوم می‌شود فردی به نام Lucas Wojciechowski از روی شوخی یا عمد نام هات‌استاپ گوشی‌اش را Galaxy Note 7_1097 گذاشته است. 

پس از اینکه وجود خود فبلت گلکسی نوت ۷ در پروازها دردسرهایی به وجود آورد، به نظر می‌رسد اکنون نام گلکسی نوت ۷ می‌تواند دردسرساز باشد. باید انتظار داشته باشیم به‌زودی این نام جزو نام‌های ممنوعه اعلام شود. 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز