صندوقچه‌ای حاوی جمجمه‌های عجیب
22/09/1395 - 15:30
سند ارتباط هیتلر با فرازمینی‌ها در جنگ جهانی دوم + عکس
هیتلر فرد مرموزی بوده یا نه را نمی‌دانیم ولی همه دوست دارند درباره‌اش اغراق کنند و انواع خبرهای عجیب و غریب را به وی نسبت بدهند. مانند خبر اخیر که هیتلر با نیروها و موجودات فرازمینی در ارتباط بوده و اکنون اجسادشان پیدا شده است.

1606683296_1_0.gif

در چند روز اخیر خبرها و تصاویری در اینترنت دست به دست می‌شود که گمانه‌زنی‌ها درباره ارتباط هیتلر و ارتش نازی با موجودات فضایی و فرازمینی را تقویت می‌کند. جمجمه‌هایی که شبیه جمجمه‌های انسان‌ها نیستند و در یک صندوقچه قدیمی کشف شدند. 

مطلب پیشنهادی

عکسی که وجود بیگانگان فرازمینی را ثابت می‌کند
رویت شی اسرارآمیز در دو ثانیه

جام‌جم‌نیوز گزارش می‌دهد: «صندوقچه‌ای از مدال‌های نازی در روستایی در جنوب روسیه در منطقه آدیغیه کشف شده است. این اولین‌بار نیست که چنین موردی از هنرهای دستی در روستاهای روسیه کشف می‌شود، اما آنچه دانشمندان را متعجب کرده وجود جمجمه‌های عجیب درون صندوقچه است. این جمجمه‌های یافت شده شباهتی به جمجمه انسان ندارد و برخلاف جمجمه انسان فک نداشته و فقط دارای سوراخی برای ستون فقرات است.»

یک کارشناس روسیه عنوان داشته این جمجمه‌ها شبیه سر موجودات فرازمینی است. همچنین یک کارشناس دیگر روسی بیان داشته ممکن است میان این صندوقچه و جمجمه‌ها با فعالیت‌های سازمان Ahnenerbe ارتباطی وجود داشته باشد که ثابت کردنش سخت است. 

کلمه «Ahnenerbe» در زبان آلمانی به معنای «ارث بر جای مانده از نیاکان» است. ماموریت رسمی این سازمان نیز بدست آوردن شواهدی جدید از کمالات و اسناد اجداد آلمانی‌ها با حفاری بوده است.

حدس غالب کارشناسان و البته رسانه‌ها که به این موضوع علاقه دارند؛ ارتباط هیتلر و نازی‌ها با موجودات فرازمینی است و اکنون این جمجمه‌ها از این موجودات روی زمین باقی مانده است. شاید هم هیتلر چند موجود فرازمینی مقصر در شکست آلمان‌ها و نازی‌ها در جنگ جهانی دوم را مجازات کرده و سرشان را برای عبرت دیگران در صندوقچه ای گذاشته تا برایشان به فضا بفرستد که دیگر مرگ فرصت‌اش نداده است. 

مطلب پیشنهادی

آدم فضایی‌ها در سفینه چینی‌ها را زدند!
بالا گرفتن ماجرای صداهای مشکوک

شایعه‌های زیادی وجود دارد که هیتلر و نازی‌ها در جنگ جهانی دوم فعالیت‌های زیادی برای دستیابی به فناوری‌های پیشرفته فرازمینی داشتند و این ماجرای اخیر ادامه این فرضیه‌ها است. مدتی طول می‌کشد تا حقیقت این صندوقچه و جمجمه‌ها برملا شود. 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟